Іван Маркано: Історія успіху іспанського футболіста

Біографія

Іван Маркано народився 23 червня 1987 року в Сантандері, Іспанія. Він почав свою футбольну кар’єру в місцевому клубі Расінг Сантандер у 2004 році. У Расінгу Маркано провів три сезони, зігравши 67 матчів і забивши 5 голів. У 2007 році він перейшов у Реал Мадрид Кастілья, другу команду Реал Мадрида.

За Кастілью Маркано виступав протягом двох сезонів, зігравши 62 матчі і забивши 4 голи. У 2009 році він був переведений до першої команди Реал Мадрида. У Реал Мадриді Маркано провів два сезони, зігравши 19 матчів і забивши 1 гол. У 2011 році він був відданий в оренду до Олімпіакоса на один сезон.

Кар’єра в Португалії

У 2012 році Маркано перейшов у португальський клуб Порту на постійній основі. У Порту він швидко став основним гравцем і виграв з командою ряд трофеїв, включаючи три чемпіонські титули, два кубки Португалії та один Суперкубок Португалії. У 2018 році Маркано був визнаний найкращим захисником португальської Прімейра-Ліги.

Збірна Іспанії

За збірну Іспанії Маркано дебютував у 2014 році. Він був у складі збірної на чемпіонаті світу 2014 року, але не зіграв на цьому турнірі жодного матчу. У 2016 році Маркано був включений до складу збірної Іспанії на чемпіонат Європи 2016 року, але знову ж таки не зіграв на цьому турнірі жодного матчу.

Особисте життя

Іван Маркано одружений і має двох дітей. Він є активним користувачем соціальних мереж і часто ділиться фотографіями своєї сім’ї та друзями.

Висновок

Іван Маркано є одним з найкращих захисників у світі. Він виграв ряд трофеїв з Порту і був визнаний найкращим захисником португальської Прімейра-Ліги в 2018 році. Маркано також виступав за збірну Іспанії і був включений до складу збірної на чемпіонат світу 2014 року і чемпіонат Європи 2016 року.

Часто задавані питання

  1. Коли народився Іван Маркано?
  2. У яких клубах грав Іван Маркано?
  3. Які трофеї вигравав Іван Маркано?
  4. Коли Іван Маркано дебютував за збірну Іспанії?
  5. Скільки матчів зіграв Іван Маркано за збірну Іспанії?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *