Перші кроки у футболі

Геннадій Лихачов народився 16 серпня 1946 року в місті Саратов, росія. Його перші кроки у футболі розпочалися в місцевій команді “Сокіл”. Геннадій був талановитим нападником, який швидко привернув увагу футбольних клубів з вищих дивізіонів.

Перехід у “Карпати” (Львів)

У 1969 році Геннадій Лихачов перейшов до львівських “Карпат”. Цей трансфер став одним з найважливіших в історії клубу. Лихачов швидко став лідером “Карпат” і допоміг команді виграти Кубок СРСР 1969 року. Цей трофей став першим в історії “Карпат”.

Виступи за “Карпати” (Львів)

За “Карпати” (Львів) Геннадій Лихачов провів понад 200 матчів, в яких забив понад 100 голів. Він був одним з найкращих нападаючих в історії клубу. Геннадій Лихачов був відомий своєю швидкістю, технікою та націленістю на ворота. Він був справжнім лідером “Карпат” та улюбленцем львівських вболівальників.

Завершення кар’єри

У 1980 році Геннадій Лихачов завершив свою кар’єру в “Карпатах” (Львів). Потім він виступав за команди “Металіст” (Харків), “Кристал” (Херсон) і любительський “Сокіл-ЛОРТА” (Львів). У 1984 році Геннадій Лихачов остаточно завершив свою кар’єру футболіста.

Досягнення Геннадія Лихачова

  • Володар Кубка СРСР 1969 року.
  • Майстер спорту СРСР.
  • Понад 200 матчів і понад 100 голів у складі “Карпат” (Львів).
  • Один з найкращих нападаючих в історії “Карпат” (Львів).
  • Улюбленець львівських вболівальників.

Останні роки життя

Останні роки життя Геннадій Лихачов проживав у Львові. Він активно цікавився футболом та часто відвідував матчі “Карпат” (Львів). Геннадій Лихачов помер 25 травня 2023 року у віці 76 років.

Висновок

Геннадій Лихачов був одним з найвидатніших футболістів в історії “Карпат” (Львів). Він був справжнім лідером і улюбленцем вболівальників. Його внесок у розвиток львівського футболу неоціненний.

5 запитань, що часто задаються по темі статті:

  1. Скільки років було Геннадію Лихачову, коли він помер?
  2. Які команди представляв Геннадій Лихачов протягом своєї кар’єри?
  3. Скільки матчів і голів провів Геннадій Лихачов за “Карпати” (Львів)?
  4. Яких титулів досяг Геннадій Лихачов зі своєю командою?
  5. У якому році Геннадій Лихачов завершив свою кар’єру футболіста?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *