Дмитро Торбинський: Чарівник з Норильська

Хто такий Дмитро Торбинський?

Дмитро Євгенович Торбинський – російський футболіст, який народився в Норильську 28 квітня 1984 року. Зараз він гравець московського “Локомотива” і збірної росії. Півзахисник-універсал, який може зіграти як у центрі, так і на обох флангах. У 2008 році він був удостоєний звання Заслуженого майстра спорту росії.

Початок кар’єри

Свою футбольну кар’єру Дмитро розпочав у місцевій команді “Норильський нікель”. У 2001 році він приєднався до клубу “Спартак” з Москви, де грав до 2008 року. За цей час він став чемпіоном росії у складі “Спартака” в сезоні 2006 року.

Зеніт та Локомотив

У 2008 році Торбинський перейшов до клубу “Зеніт” з Санкт-Петербурга. У складі “Зеніту” він виграв чемпіонат росії в сезоні 2011/12 та Кубок росії в сезоні 2009/10. У 2013 році він повернувся до московського “Локомотива”, де грає до цього часу.

Збірна росії

У складі збірної росії Дмитро Торбинський дебютував у 2007 році. Він брав участь у чемпіонаті Європи 2008 року, а також у чемпіонаті світу 2010 року. На чемпіонаті Європи 2008 року він став бронзовим призером.

Стиль гри

Дмитро Торбинський – технічний та креативний півзахисник. Він має відмінний дриблінг, пас та удар з обох ніг. Він може зіграти як у центрі, так і на обох флангах. Його сильні сторони – це бачення поля, контроль м’яча та вміння віддавати гольові передачі.

Досягнення

Командні:

– Чемпіон росії: 2006, 2011/12
– Кубок росії: 2009/10

Індивідуальні:

– Заслужений майстер спорту росії: 2008

Висновок

Дмитро Торбинський – один з найталановитіших російських футболістів свого покоління. Він вже виграв багато трофеїв у складі своїх клубів і збірної росії. Він був включений до складу збірної росії на чемпіонат світу 2010 року, де провів усі три матчі. Він є одним з найкращих півзахисників росії, і його внесок у перемоги його команд неоціненний.

Запитання, що часто задаються:

1. Яка позиція на полі у Дмитра Торбинського?
2. У яких клубах грав Дмитро Торбинський?
3. Коли Дмитро Торбинський дебютував у складі збірної росії?
4. Яких успіхів досяг Дмитро Торбинський у складі своїх клубів та збірної росії?
5. Які сильні сторони Дмитра Торбинського як футболіста?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *