Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Антоні Лопіш: шлях від Португалії до «Ліону»

Антоні Лопіш — португальський футболіст, воротар клубу «Ліон». Народився 1 жовтня 1990 року в місті Живор, Португалія. У цій статті ми розглянемо його кар’єру, досягнення та особисте життя.

Ранні роки

Антоні Лопіш починав свою футбольну кар’єру в місцевому клубі «Живор». У 2007 році він перейшов до академії лісабонського «Спортінга». У «Спортінгу» Лопіш провів чотири сезони, вигравши чемпіонат Португалії серед молодіжних команд у 2010 році.

Професійна кар’єра

У 2011 році Лопіш підписав контракт з французьким клубом «Ліон». У складі «Ліона» Лопіш став одним з основних воротарів, зігравши за клуб понад 250 матчів. У 2012 році він виграв з «Ліоном» Кубок Франції, а в 2015 році — Суперкубок Франції.

Виступи за збірну

Лопіш дебютував за збірну Португалії в 2014 році. Він був включений до складу збірної на чемпіонат світу 2014 року в Бразилії та чемпіонат Європи 2016 року у Франції. У складі збірної Португалії Лопіш став чемпіоном Європи в 2016 році.

Особисте життя

Антоні Лопіш одружений і має двох дітей. Його дружина — Марія Пінту, колишня модель. Лопіш є активним користувачем соціальних мереж, де часто ділиться фотографіями своєї родини та друзів.

Висновок

Антоні Лопіш — один з найкращих португальських воротарів сучасності. Він виграв безліч трофеїв зі «Спортінгом» та «Ліоном», а також став чемпіоном Європи в складі збірної Португалії. Лопіш відомий своєю надійністю, реакцією та вмінням грати на виходах.

Поширені запитання

  1. Скільки років Антоні Лопішу?
  2. Станом на 2023 рік Антоні Лопішу 32 роки.

  3. В якому клубі грає Антоні Лопіш?
  4. Антоні Лопіш грає в клубі «Ліон».

  5. Які трофеї вигравав Антоні Лопіш?
  6. Антоні Лопіш вигравав Кубок Франції в 2012 році, Суперкубок Франції в 2015 році та чемпіонат Європи в 2016 році.

  7. Скільки матчів зіграв Антоні Лопіш за збірну Португалії?
  8. Антоні Лопіш зіграв 14 матчів за збірну Португалії.

  9. Який номер на футболці у Антоні Лопіша?
  10. Номер на футболці у Антоні Лопіша — 1.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *