Чемпіонат банку Суруга: детальний огляд головного південноамерикансько-японського футбольного турніру

Чемпіонат банку Суруга – це міжнародний футбольний турнір, який проводився щорічно між володарями Кубка Джей-ліги та Південноамериканського кубка. Турнір був заснований у 2008 році і до 2018 року проводився як одноматчевий фінал на нейтральному полі. З 2019 року турнір було скасовано через нестачу спонсорства та інтересу з боку клубів.

Історія чемпіонату банку Суруга

Ідея проведення чемпіонату банку Суруга виникла в 2007 році, коли представники японської J-ліги та південноамериканської КОНМЕБОЛ домовилися про проведення змагання, яке поєднує найкращі клуби з цих двох континентів. Перший турнір відбувся в 2008 році на стадіоні “Національний стадіон Японії” в Токіо, де японський клуб “Гансака” здобув перемогу над аргентинським клубом “Архентінос Хуніорс” з рахунком 1:0.

Формат чемпіонату банку Суруга

Чемпіонат банку Суруга проводився у форматі одноматчевого фіналу, який проходив на нейтральному полі. Оскільки турнір був заснований на співпраці між J-лігою та КОНМЕБОЛ, то кожного року в ньому брали участь лише два клуби – володар Кубка Джей-ліги та володар Південноамериканського кубка. Фактично це означало, що це був чемпіонат двох клубів.

Найбільш пам’ятні матчі чемпіонату банку Суруга

За свою коротку історію Чемпіонат банку Суруга подарував чимало пам’ятних матчів. Один з найяскравіших фіналів відбувся в 2011 році, коли бразильський клуб “Сантос” переміг японський клуб “Кашіма Антлерс” з рахунком 4:3. Ще один незабутній матч відбувся в 2014 році, коли аргентинський клуб “Рівер Плейт” здолав японський клуб “Гамба Осака” в серії пенальті з рахунком 5:4 після того, як основний час матчу завершився з рахунком 2:2.

Припинення проведення чемпіонату банку Суруга

У 2018 році J-ліга та КОНМЕБОЛ оголосили про скасування чемпіонату банку Суруга. Головними причинами такого рішення стали нестача спонсорської підтримки, а також зменшення інтересу до турніру з боку клубів, які віддавали перевагу участі в більш престижних змаганнях, таких як Клубний чемпіонат світу та Ліга чемпіонів КОНМЕБОЛ.

Висновок

Чемпіонат банку Суруга був унікальним змаганням, яке об’єднувало найкращі клуби з Азії та Південної Америки. Проте, незважаючи на потенціал та історію, турнір врешті-решт був закритий через відсутність фінансової підтримки та зменшення інтересу з боку футбольних клубів.

Найчастіші запитання (FAQ)

1. Чому Чемпіонат банку Суруга було скасовано?

Чемпіонат банку Суруга було скасовано у 2018 році через нестачу спонсорства та зменшення інтересу з боку клубів.

2. Скільки клубів брали участь у Чемпіонаті банку Суруга?

У Чемпіонаті банку Суруга брали участь лише два клуби – володар Кубка Джей-ліги та володар Південноамериканського кубка.

3. Де проводився Чемпіонат банку Суруга?

Чемпіонат банку Суруга проводився на нейтральному полі, зазвичай у Японії або Південній Америці.

4. Яким був формат Чемпіонату банку Суруга?

Чемпіонат банку Суруга проводився у форматі одноматчевого фіналу.

5. Які були найпам’ятніші матчі Чемпіонату банку Суруга?

Одним з найбільш пам’ятних матчів Чемпіонату банку Суруга був фінал 2011 року між бразильським клубом “Сантос” та японським клубом “Кашіма Антлерс”, який завершився з рахунком 4:3 на користь “Сантоса”.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *