Юрій Самуїлович Ландер: Життя, кар’єра та досягнення всесвітньо відомого історика футболу

1. Історія життя Юрія Ландера

Юрій Самуїлович Ландер народився 22 лютого 1944 року у Харкові, Україна. Після закінчення середньої школи він навчався в Харківському державному університеті імені О. М. Горького, де отримав освіту з фізико-математичних наук. Після завершення навчання Юрій Ландер працював інженером-конструктором у Харківському приладобудівному заводі. У 1970-х роках він почав займатися футбольною статистикою та історією.

2. Кар’єра Юрія Ландера

У 1978 році Юрій Ландер був обраний членом Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ). У 1980-х роках він став постійним автором журналу “Футбол”, де публікував свої статті про історію та статистику футболу. У 1990-х роках Юрій Ландер почав працювати над своїми книгами про футбол. У 1997 році вийшла в світ його перша книга “Історія українського футболу”, яка стала бестселером. Загалом Юрій Ландер написав понад 20 книг про футбол, які перекладені багатьма мовами світу.

3. Досягнення Юрія Ландера

Юрій Ландер є всесвітньо відомим істориком футболу. Він написав понад 20 книг про футбол, які перекладені багатьма мовами світу. Його книги є цінними посібниками для всіх, хто цікавиться історією футболу. Юрій Ландер також є автором численних статей про футбол, які публікуються в журналах та газетах України та за кордоном.

4. Особисте життя Юрія Ландера

Юрій Ландер одружений, має двох дітей. Він є активним членом АСЖУ та бере участь у багатьох спортивних заходах. Юрій Ландер є також членом журі конкурсу “Золотий м’яч”, який щорічно вручається найкращому футболістові світу.

5. Юрій Ландер сьогодні

Юрій Ландер продовжує працювати над своїми книгами та статтями про футбол. Він є також активним учасником спортивних заходів та членом журі конкурсу “Золотий м’яч”. Юрій Ландер є одним з найвідоміших істориків футболу у світі.

6. Висновок

Юрій Ландер є всесвітньо відомим істориком футболу. Він написав понад 20 книг про футбол, які перекладені багатьма мовами світу. Книги Юрія Ландера є цінними посібниками для всіх, хто цікавиться історією футболу.

7. Часто задаються питання

  1. Коли народився Юрій Ландер?
  2. Де народився Юрій Ландер?
  3. Де навчався Юрій Ландер?
  4. Коли Юрій Ландер почав займатися футбольною статистикою та історією?
  5. Які книги написав Юрій Ландер?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *