Стефан Михайлович Решко: Життя видатного українського футболіста

його кар’єра і досягнення

Стефан Михайлович Решко народився 24 березня 1947 року в селі Ключарки Мукачівського району Закарпатської області. Вихованець мукачівського футболу, грав за команди “Верховина” (Ужгород) та “Карпати” (Львів). У складі “Карпат” був чемпіоном СРСР у 1969 році та володарем Кубка СРСР у 1969 році.

Стефан Решко у складі збірної СРСР

З 1972 по 1976 рік Решко був гравцем збірної СРСР. У складі збірної він став чемпіоном Європи в 1972 році та бронзовим призером чемпіонату світу в 1974 році. Решко зіграв у 19 матчах за збірну СРСР та забив 1 гол.

Особисті якості Стефана Решко

Стефан Решко був талановитим та працелюбним футболістом. Його відзначали за хорошу техніку, швидкість та уміння забивати голи. Решко також був відмінним партнером по команді, завжди готовим допомогти товаришам.

Завершення кар’єри та подальша діяльність

Решко завершив кар’єру футболіста в 1980 році. Після закінчення кар’єри гравця він працював тренером у “Карпатах” (Львів) та “Закарпатті” (Ужгород). У 1999 році Решко був призначений головним тренером збірної України. Він керував збірною до 2001 року.

Нагороди та визнання

Стефан Решко був удостоєний багатьох нагород та звань. Він є Заслуженим майстром спорту СРСР (1975), кавалером ордена “Знак Пошани” (1972) та ордена “Дружби народів” (1981). У 2008 році Решко був включений до списку 50 найкращих футболістів України за всю історію.

Висновок

Стефан Решко є одним з найкращих футболістів в історії України. Він досяг великих успіхів у складі “Карпат” (Львів), збірної СРСР та збірної України. Решко був талановитим і працелюбним футболістом, який відзначався своєю технікою, швидкістю та умінням забивати голи. Він також був відмінним партнером по команді, завжди готовим допомогти товаришам. Стефан Решко є прикладом для наслідування для молодих футболістів.

Питання, що часто задаються

  • Коли народився Стефан Решко?
  • У яких командах грав Стефан Решко?
  • Яких успіхів досяг Стефан Решко у складі збірної СРСР?
  • Які особисті якості відзначали у Стефана Решко?
  • Чим займався Стефан Решко після завершення кар’єри футболіста?
  • Related Post

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *