Віталій Ментей: від зірки юнацького футболу до капітана «Чернігова»

Хто такий Віталій Ментей?

Віталій Олександрович Ментей (нар. 5 серпня 1992, Чернігів, Україна) — український футболіст, півзахисник клубу «Чернігів». Відомий своєю технікою, баченням поля та вмінням віддавати гольові передачі.

Молоді роки та кар’єра

Народився Віталій Ментей у Чернігові, з ранніх років захопився футболом та почав займатися у місцевій ДЮСШ. Швидко проявив свій талант, завдяки чому потрапив до юнацької збірної України, де був одним з лідерів команди.

У 2009 році, у віці 17 років, підписав свій перший професійний контракт з чернігівською «Десною». У складі команди провів п’ять сезонів, зігравши понад 100 матчів у чемпіонаті України.

Перехід до «Шахтаря»

У 2014 році Ментей перейшов до донецького «Шахтаря», одного з найсильніших клубів України. У складі «гірників» провів два сезони, вигравши чемпіонат України та Кубок України. Однак, незважаючи на отримані трофеї, не зміг стати гравцем основи, тому у 2016 році повернувся до рідної «Десни».

Повернення до «Десни» та капітанська пов’язка

У «Десні» Ментей став одним з ключових гравців, допомігши команді вийти до Прем’єр-ліги України та досягти найкращого результату в історії клубу – 5-го місця у чемпіонаті. У 2020 році був обраний капітаном команди.

Виступи за збірну України

Ментей виступав за юнацькі та молодіжну збірні України. У 2012 році був включений до складу національної збірної України, але жодного матчу за головну команду країни так і не провів.

Сильні та слабкі сторони Ментея

Ментей – технічний півзахисник з хорошим баченням поля та вмінням віддавати гольові передачі. Він також має добрий удар з обох ніг. Однак, іноді йому не вистачає швидкості та фізичної сили, що може створювати проблеми в обороні.

Висновок

Віталій Ментей – талановитий півзахисник, який пройшов шлях від зірки юнацького футболу до капітана «Чернігова». Незважаючи на те, що йому не вдалося закріпитися в «Шахтарі», він залишається одним з найкращих гравців в історії «Десни» та користується повагою серед уболівальників.

5 часто задаваних питань про Віталія Ментея

  1. Де народився Віталій Ментей?
  2. Чернігів, Україна

  3. У яких клубах виступав Віталій Ментей?
  4. «Десна», «Шахтар», «Чернігів»

  5. Які трофеї виграв Віталій Ментей?
  6. Чемпіонство України, Кубок України

  7. За які збірні виступав Віталій Ментей?
  8. Юнацькі та молодіжна збірні України

  9. Які сильні та слабкі сторони Віталія Ментея?
  10. Техніка, бачення поля, гольові передачі; швидкість, фізична сила

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *