Яка відповідь є правильною?

  • Проведення косервативного лікування (дієта, венотоніки, використання кремів, свічок , тощо) лікарем загальної практики сімейної медицини протягом 2-5діб з послідуючою консультація лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.
  • При зверненні до лікаря загальної практики – сімейної медицини такий хворий терміново направляється на консультація лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.
  • Лікування хворого проводить лікар загальної практики -сімейної медицини.
  • При зверненні до лікаря загальної практики – сімейної медицини такий хворий тривало лікується консервативно з послідуючим направленням на консультацію до лікаря-загального хірурга.

Принцип етапного лікування хворих на геморой у відповідності до вимог Національних рекомендацій щодо ведення хворих на ускладнений геморой ІІІ–ІV ст.

Геморой – це одне з найпоширеніших захворювань прямої кишки, яке відзначається виразковими ураженнями судин ректального каналу та зменшенням тонусу судинної стінки. Такі ускладнення, як кровотеча, гострий тромбоз, виразкування та інше, можуть виникнути у хворих на геморой ІІІ–ІV стадії.

Згідно з Національними рекомендаціями, оптимальним підходом є проведення косервативного лікування під наглядом лікаря загальної практики сімейної медицини. Протягом 2-5 днів пацієнт отримує необхідні медикаментозні засоби, дотримується дієти та вживає венотоніки, креми та свічки для знеболення. Однак важливою послідовністю є подальша консультація лікаря-проктолога-хірурга для визначення і впровадження адекватної лікувальної тактики.

Вибір першого варіанту відповіді обґрунтовується тим, що лікар загальної практики сімейної медицини має досвід у початковому лікуванні геморою та може забезпечити пацієнту першу допомогу та необхідні рекомендації до подальшого обстеження та лікування. При цьому консультація спеціаліста-проктолога-хірурга є необхідною для визначення оптимального плану подальшого лікування та можливої хірургічної інтервенції.

Отже, найбільш правильним варіантом відповіді на запитання є проведення косервативного лікування під керівництвом лікаря загальної практики сімейної медицини з подальшою консультацією лікаря-проктолога-хірурга.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *