У житті іноді виникають ситуації, коли Інтернет просто необхідний, але краще на деякий час від нього відмовитися. Це пов’язано із виїздом у відпустку або роботу вдома. Тоді є великий ризик приєднатися до нових мереж Інтернету, які можуть бути небезпечними і, як результат, втратити важливі дані або стати жертвою фінансових злочинів. Але у таких випадках немає сенсу повністю розривати з’єднання. Щоб уникнути негативних наслідків, варто скористатися зручною опцією – тимчасово зупинити послугу та встановити в Інтернет паузу.

Як поставити інтернет на паузу укртелеком: покрокова інструкція

Клієнти, які підключилися до послуг оператора Укртелеком, можуть підключити послугу «Пауза» в будь-який час і знаходитися в ній до півроку. До послуг абонентів – кілька способів, як її активувати:

 1. За допомогою персонального кабінету
 2. В особистому кабінеті можна не тільки платити за послуги, підключати нові та відключати старі, а й активувати паузу. Для цього потрібно увійти в кабінет і в розділі «Послуги» вибрати «Пауза». Потім дотримуватися підказок і інструкцій на екрані.

 3. Через оператора служби підтримки
 4. Для цього потрібно зателефонувати за номером 176 або 0 800 506 800 та попросити оператора активувати послугу.

 5. У найближчому центрі обслуговування
 6. Знайти адресу найближчого центру обслуговування можна тут: https://www.ukrtelecom.ua/ru/service-centers/. При собі мати паспорт або договір з Укртелекомом.

Скільки коштує поставити інтернет на паузу?

На сьогоднішній день вартість послуги «Пауза» від Укртелекому складає 50% від суми щомісячної абонентської послуги. Послугу можна відключати та підключати необмежену кількість разів.

Як зняти інтернет з паузи укртелеком?

Зробити це можна так само, як і підключати. Тобто через особистий кабінет, у центрі обслуговування або звернувшись до оператора служби підтримки.

Що робити, якщо після закінчення паузи інтернет не з’явився?

У цьому випадку слід звернутися до оператора служби підтримки та пояснити ситуацію, що склалася. Оператор з’ясує причини несправності та допоможе їх усунути.

Висновок

Таким чином, послуга «Пауза» від Укртелекому є дуже зручною та дозволяє клієнтам тимчасово відключити доступ до Інтернет, не розриваючи повністю з’єднання. Активувати та деактивувати її можна за допомогою особистого кабінету, звернувшись до оператора служби підтримки або у найближчому центрі обслуговування.

Часті питання:

 1. Скільки коштує послуга «Пауза» від Укртелекому?
 2. Як можна активувати послугу «Пауза»?
 3. Як можна деактивувати послугу «Пауза»?
 4. Що робити, якщо після закінчення паузи інтернет не з’явився?
 5. Скільки разів можна підключати та відключати послугу «Пауза»?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *