Польські магазини 2022: графік роботи, поради для покупців та найкращі торгові центри

Графік роботи магазинів у Польщі: 2022

Польща – країна з багатою історією та культурою, що приваблює мільйони туристів щороку. Один з найпопулярніших способів познайомитися з Польщею – це відвідати її численні магазини, від традиційних ринків до сучасних торгових центрів. Але перш ніж вирушити за покупками, важливо ознайомитися з графіком роботи магазинів у Польщі, щоб уникнути розчарувань.

Стандартний графік роботи магазинів у Польщі

У більшості міст Польщі магазини працюють з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 та в суботу з 10:00 до 14:00. Однак, деякі торгові центри та супермаркети можуть мати інші години роботи, тому краще перевірити заздалегідь.

Винятки з правил

Є кілька винятків з правил щодо графіку роботи магазинів у Польщі. Наприклад, в деяких містах магазини можуть бути закриті в неділю, а в інших – працювати до 22:00. Крім того, під час святкових днів, таких як Різдво або Великдень, магазини можуть бути закриті або працювати за скороченим графіком.

Поради для покупців

1. Плануйте свої покупки заздалегідь. Перш ніж вирушати за покупками, складіть список необхідних товарів та ознайомтеся з графіком роботи магазинів, щоб уникнути розчарувань.
2. Не забувайте про державні свята. Під час державних свят магазини в Польщі можуть бути закриті або працювати за скороченим графіком. Тому, якщо ви плануєте зробити великий шопінг, краще уникати цих днів.
3. Беріть з собою достатньо готівки. Хоча в більшості магазинів у Польщі можна розплатитися карткою, краще завжди мати з собою достатньо готівки, оскільки деякі дрібні магазини та ринки можуть не приймати пластикові картки.

Найкращі торгові центри Польщі

Польща славиться своїми численними торговими центрами, які пропонують широкий вибір товарів на будь-який смак та бюджет. Ось кілька з найкращих торгових центрів Польщі:

 • Galeria Mokotów (Варшава)
 • Złote Tarasy (Варшава)
 • Arkadia (Варшава)
 • Forum Gdańsk (Гданськ)
 • Manufaktura (Лодзь)
 • Stary Browar (Познань)
 • CH Galeria Katowicka (Катовіце)
 • Wroclavia (Вроцлав)
 • Magnolia Park (Вроцлав)
 • Centrum Handlowe Posnania (Познань)

Висновок

Польща – це чудове місце для шопінгу, де ви можете знайти широкий вибір товарів на будь-який смак та бюджет. Однак, перш ніж вирушати за покупками, важливо ознайомитися з графіком роботи магазинів у Польщі, щоб уникнути розчарувань. Крім того, не забувайте про державні свята, беріть з собою достатньо готівки та відвідайте один з численних торгових центрів Польщі.

Часто задавані питання

 1. Який графік роботи магазинів у Польщі?
 2. Чи є магазини, які працюють 24 години на добу?
 3. Які дні є державними святами в Польщі?
 4. Чи приймають польські магазини пластикові картки?
 5. Які найкращі торгові центри Польщі?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *