Добийся успіху: спорт, драма, комедія

Добийся успіху

Американська спортивна комедія про змагання груп підтримки

Зміст:

1. Синопсис

"Добийся успіху" (англ. Bring It On) — американська спортивна комедія 2000 року, режисером якої був Петон Рід. Фільм розповідає про команду підтримки старшокласників, яка намагається виграти національний чемпіонат.

2. Сюжет

Фільм починається з того, що Торранс Шипман (Кірстен Данст) є капітаном команди підтримки школи Тронс. Команда кілька років поспіль вигравала національний чемпіонат, завдяки популярному танцювальному руху, який вони називають "Скелет". Торранс готується до нової каденції, але виявляє, що команда суперниць, Іст Комптон Клоуверз, нібито вкрали "Скелет".

Розлючена Торранс разом зі своєю командою відправляється до Комптона, щоб протистояти Клоуверз. Вони з'ясовують, що керує Клоуверз Ізіс (Габріель Юніон), колишня капітан Торранс, яка була несправедливо звільнена. Ізіс заявляє, що Торранс вкрала "Скелет" у неї ще в попередньому році.

Розгортається жорстка боротьба між двома командами, що призводить до рядку драматичних подій. Торранс та Ізіс розкривають правду про крадіжку, і виявляється, що справжнім злочинцем був хлопець Торранс, Аарон (Джессі Бредфорд).

У фінальному змаганні Торранс та Ізіс відкидають минулі образи та об'єднуються для створення дивовижного танцювального виступу, який вражає суддів. Обидві команди виграють національний чемпіонат та демонструють силу єдності.

3. Актори та персонажі

 • Кірстен Данст — Торранс Шипман, капітан Торранс
 • Габріель Юніон — Ізіс, колишня капітан Торранс
 • Джессі Бредфорд — Аарон, хлопець Торранс
 • Еліза Душку — Міссі Пантато, новий член команди Торранс
 • Шантель Ван Санте — Дарсі, член команди Торранс
 • Ніколс Пападопулос — Кліфф, тренер команди Клоуверз

4. Прийом

"Добийся успіху" отримав позитивні відгуки від критиків та глядачів. Фільм мав комерційний успіх, зібравши понад 90 мільйонів доларів по всьому світу. Критики хвалили виступи акторів, особливо Данст та Юніон, а також веселий та захоплюючий сюжет.

Фільм породив чотири продовження: "Добийся успіху знову" (2004), "Добийся успіху: Все або нічого" (2006), "Добийся успіху: Битва за все" (2007) та "Добийся успіху: Взлет та падіння" (2009).

5. Вплив

"Добийся успіху" мав помітний вплив на популярну культуру. Фрази з фільму, такі як "Ти переміг, Торранс" та "Це трибуни, це де ми перемагаємо", стали частиною американського лексикону.

Фільм також привернув увагу до світу змагань груп підтримки та надихнув на створення подібних фільмів та телешоу.

"Добийся успіху" — це захоплююча і надихаюча історія про суперництво, дружбу та перемогу. Це культовий фільм, який і зараз продовжує розважати і мотивувати глядачів.

Часті запитання

 • Хто режисер фільму "Добийся успіху"?
  Петон Рід
 • Хто зіграв Торранс Шипман?
  Кірстен Данст
 • Як називався популярний рух, який вкрали в команди Торранс?
  "Скелет"
 • Хто був колишнім капітаном Торранс?
  Ізіс
 • Скільки продовжень мав фільм "Добийся успіху"?
  4

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *