Тань Чжун'ї: Гросмейстер, чемпіонка світу та Китаю

Загальний огляд

Тань Чжун'ї — китайська шахістка, що здобула титул гросмейстера у 2017 році. Вона стала 16-ою чемпіонкою світу з шахів серед жінок та триразовою чемпіонкою Китаю з шахів серед жінок.

Раннє життя та кар'єра

Тань Чжун'ї народилася 29 травня 1991 року. Вона почала грати в шахи у віці семи років і швидко проявила здібності до гри. У 2005 році вона виграла свій перший національний юніорський титул. У 2009 році вона представляла Китай на чемпіонаті світу серед юніорів, де посіла п'яте місце.

Професійна кар'єра

Тань Чжун'ї отримала звання гросмейстера серед жінок (WGM) у 2011 році і стала китайською чемпіонкою серед жінок у 2012 році. Вона виграла чемпіонат світу серед жінок у 2017 році у віці 26 років, перемігши Анну Музичук у фіналі. Тань Чжун'ї двічі успішно захищала свій титул у 2018 та 2019 роках.

Шаховий стиль

Тань Чжун'ї відома своїм агресивним та тактичним стилем гри. Вона часто відкриває гру, шукаючи комбінацій та можливостей для атаки. Її улюбленими дебютами є Іспанська партія та Сицилійський захист.

Особисте життя

Тань Чжун'ї одружена з китайським гросмейстером Сун Чжунгом. Вона має вищу освіту за спеціальністю "фіскальний менеджмент" Університету Пекіна.

Нагороди та визнання

Тань Чжун'ї отримала численні нагороди за свої шахові досягнення, зокрема:

  • Чемпіонка світу з шахів серед жінок (2017, 2018, 2019)
  • Триразова чемпіонка Китаю з шахів серед жінок (2012, 2015, 2017)
  • Звання гросмейстера (2017)

Тань Чжун'ї — одна з найсильніших шахісток у світі. Вона продемонструвала видатні досягнення на світовій шаховій арені, вигравши титул чемпіонки світу з шахів серед жінок і тричі ставши чемпіонкою Китаю з шахів серед жінок. Її агресивний та тактичний стиль гри приніс їй визнання та повагу серед любителів шахів.

Часті питання

  • Коли Тань Чжун'ї народилася? 29 травня 1991 року.
  • Скільки разів Тань Чжун'ї ставала чемпіонкою світу? 3 рази.
  • Який улюблений дебют Тань Чжун'ї? Іспанська партія.
  • Яке звання має Тань Чжун'ї? Гросмейстер.
  • Скільки разів Тань Чжун'ї вигравала чемпіонат Китаю з шахів серед жінок? 3 рази.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *