Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Змагання з плавання в естафеті 4×100 метрів комплексом серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020

Участь та відбір

Змагання з плавання в естафеті 4×100 метрів комплексом серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 проходили в Олімпійському центрі водних видів спорту з 30 липня по 1 серпня 2021 року. У змаганнях взяли участь 16 команд, які представляли 16 країн, що пройшли кваліфікаційний відбір. Кваліфікаційний відбір проводився за результатами виступів на чемпіонаті світу з плавання 2019 року та за результатами світового рейтингу плавання у період з січня 2019 року по червень 2021 року.

Історія естафети 4×100 метрів комплексом

Естафета 4×100 метрів комплексом увійшла до програми Олімпійських ігор у 1960 році в Римі і проводилась там з 16 поспіль разів. Ця естафета є однією з найважчих дисциплін в плаванні, оскільки вона вимагає від спортсменів високого рівня майстерності в усіх чотирьох видах плавання: кроль, на спині, брас і батерфляй.

Місця проведення змагань

Змагання проводилися в Олімпійському центрі водних видів спорту, який був побудований для Олімпійських ігор 2020 року. Центр розташований у токійському районі Аодзанамі, недалеко від затоки Токій і має дві закриті 50-метрові басейни.

Розклад змагань

Змагання проводилися в два дні, 30 липня і 1 серпня. 30 липня пройшли попередні запливи, в яких команди були розділені на два півфінали. Кращі вісім команд з кожного півфіналу вийшли у фінал, який відбувся 1 серпня.

Результати змагань

Фінал змагань з естафети 4×100 метрів комплексом серед жінок відбувся 1 серпня. Золоту медаль виграла команда Австралії, яка показала час 3:51,60. Срібну медаль виграла команда США, яка відстала від австралійок на 0,13 секунди. Бронзову медаль виграла команда Канади, яка відстала від австралійської команди на 0,96 секунди.

Значення змагань

Змагання з плавання в естафеті 4×100 метрів комплексом серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 були одним з найбільш очікуваних плавальних змагань на Олімпіаді. Це була шістнадцята поява цієї дисципліни на Олімпійських іграх, що говорить про високий інтерес до неї з боку вболівальників та спортсменів.

Висновок

Змагання з плавання в естафеті 4×100 метрів комплексом серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 були успішно проведені і принесли глядачам багато незабутніх моментів. Лише згодом спортсменки зможуть оцінити всю велич перемоги та ролі кожної із них у цьому досягненні.

Часті питання:

  1. Скільки країн взяли участь у змаганнях?
  2. Де проходили змагання?
  3. Який розклад змагань?
  4. Команда якої країни виграла золоту медаль?
  5. Яка значущість змагань?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *