Хокейний клуб «Лада» – Легенда Поволжя

Історія клубу

Хокейний клуб «Лада» був заснований у 1976 році під назвою «Торпедо» (Тольятті). Першим тренером команди став відомий фахівець Володимир Юрзінов. У 1989 році клуб змінив назву на «Лада».

У 1990-х роках «Лада» була однією з найсильніших команд радянського, а потім і російського хокею. Клуб сім разів ставав чемпіоном СРСР та росії, а також тричі вигравав Кубок європейських чемпіонів. У складі «Лади» грали такі зірки хокею, як Сергій Макаров, Ігор Ларионов, В'ячеслав Фетисов, Олексій Касатонов, Андрій Коваленко та інші.

Виступи в останні роки

У 2010 році «Лада» втратила місце в Континентальній хокейній лізі і змушена була виступати у Вищій хокейній лізі. Команда намагалася повернутися до КХЛ, але поки що безуспішно. У сезоні 2013/14 «Лада» посіла друге місце у Вищій хокейній лізі, але в перехідному турнірі програла «Ак Барсу» та «Сочі».

Сезон 2014/15 «Лада» знову проводив у Вищій хокейній лізі. Команда вийшла до плей-офф, але в першому раунді програла «Торосу».

У сезоні 2015/16 «Лада» зайняла перше місце у Вищій хокейній лізі та повернулася до КХЛ. Однак у КХЛ команда виступала невдало і за підсумками сезону 2017/18 знову вилетіла у Вищу хокейну лігу.

Плани на майбутнє

У сезоні 2018/19 «Лада» знову посіла перше місце у Вищій хокейній лізі та повернулася до КХЛ.

Зараз клуб ставить собі за мету повернутися до числа провідних команд КХЛ та знову почати завойовувати титули.

Проблеми клубу

Головною проблемою «Лади» є фінансування. Клуб належить місту Тольятті, і його бюджет недостатній для того, щоб конкурувати з провідними командами КХЛ.

Надії вболівальників

Попри всі труднощі, вболівальники «Лади» не втрачають надії на те, що їхня улюблена команда зможе повернутися до колишньої слави. Вони вірять, що клуб зможе знайти спонсорів і посилити склад, щоб знову почати завойовувати титули.

Висновок

«Лада» – один з найвідоміших хокейних клубів росії. Клуб має велику історію і величезну армію вболівальників. У «Лади» є все, щоб знову стати одним з лідерів російського хокею. Для цього клубу потрібно лише знайти спонсорів та посилити склад.

FAQ

  1. Коли був заснований хокейний клуб «Лада»?
  2. Які найвідоміші гравці в історії «Лади»?
  3. Скільки разів «Лада» ставала чемпіоном СРСР та росії?
  4. У яких лігах виступала «Лада» в останні роки?
  5. Які плани в «Лади» на майбутнє?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *