Ентоні Джошуа проти Енді Руїса-молодшого: Правдива історія вражаючого занепаду

Завоювання Джошуа

Ентоні Джошуа, колоритний боєць із Великої Британії, підкорив світ боксу, завоювавши пояси WBA Super, WBO, IBF, IBO у важкій вазі. Непереможений боксер з потужним ударом, Джошуа захистив свої титули в кількох захоплюючих поєдинках, і здавалося, що він просто знищує своїх суперників.

Виклик Руїса

Але на горизонті з'явився несподіваний претендент: Енді Руїс-молодший. Мексиканець вагою в 250 фунтів, відомий своїм грізним стилем і лютим характером, не був тим, кого букмекери віддавали перевагу. Однак Руїс-молодший не був вашим типовим боксером-ваговозом. Він був швидкий, мав потужний удар і не боявся відправити на канвас своїх опонентів.

Вечір бою

1 червня 2019 року боксери зібралися на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку. Напруга була відчутна в повітрі, оскільки фанати з нетерпінням чекали, чи зможе Джошуа захистити свої титули або Руїс-молодший здивує світ.

Атака Руїса

Бій розпочався в шаленому темпі, коли Руїс-молодший вирвався вперед і почав завдавати ударів по Джошуа. Британець був явно збентежений, оскільки мексиканець не дозволяв йому дихати. Руїс-молодший безперервно атакував і врешті-решт збив Джошуа з ніг трьома потужними ударами в третьому раунді.

Реванш

Джошуа зумів піднятися і продовжити бій, але він був явно потрясений. Руїс-молодший продовжував тиснути на нього, безжально закидаючи ударами, ухиляючись від ударів британця. Кінцевий результат настав у сьомому раунді, коли Руїс-молодший вкотре послав Джошуа в нокдаун, і рефері зупинив поєдинок.

Підсумок вечора

Поразка Джошуа стала одним із найбільших потрясінь в історії боксу у важкій вазі. Якби хтось сказав Вам за тиждень до поєдинку, що Руїс-молодший переможе Джошуа, Вас би неодмінно підняли на сміх. Але мексиканець зробив це, і він зробив це вражаюче. Він показав світу, що він справжній чемпіон і що він тут, щоб залишитися.

Часті питання

 1. Чому Джошуа був таким фаворитом у цьому поєдинку?
  • Джошуа був непобежденным боксером с мощными ударами и внушительным послужным списком. Он выиграл все свои предыдущие бои нокаутом, и многие считали его лучшим бойцом тяжелого веса в мире.
 2. Что пошло не так для Джошуа в поединке?
  • Джошуа не смог приспособиться к стилю Руиса. Мексиканец был быстрее и проворнее, чем ожидалось, и он смог застать Джошуа врасплох своими атаками.
 3. Почему Руис-младший смог победить Джошуа?
  • Руис-младший был прекрасно подготовлен к поединку. Он изучил стиль Джошуа и знал, как его победить. Он был агрессивным и никогда не сдавался, и в итоге это принесло ему победу.
 4. Можно ли считать победу Руиса-младшего чистой случайностью?
  • Нет, победа Руиса-младшего не была случайностью. Он был лучшим боксером в ту ночь, и он заслужил победу.
 5. Что ждет Джошуа и Руиса-младшего в будущем?
  • Ожидается, что Джошуа и Руис-младший проведут реванш в конце этого года. Джошуа захочет вернуть себе титулы, а Руис-младший захочет доказать, что его победа не была случайностью. Это будет очень интересный поединок, и победитель, вероятно, станет лучшим бойцом тяжелого веса в мире.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *