Гран-прі Великої Британії 2021: Льюїс Гамільтон вириває перемогу у захопливій битві з Максом Ферстаппеном

Чому Гран-прі Великої Британії 2021 року завоювала увагу світу?

18 липня 2021 року світ Формули-1 пережив одну з найбільш захопливих і драматичних гонок за останні роки. Гран-прі Великої Британії, десятий етап чемпіонату світу, подарував неймовірні емоції та напруження. Льюїс Гамільтон із команди Mercedes здобув перемогу, вирвавши її з рук чинного чемпіона Макса Ферстаппена з Red Bull.

Ключові моменти Гран-прі Великої Британії 2021

Кваліфікація: Гамільтон сенсаційно захопив поул-позицію, обігнавши Ферстаппена на останній хвилині кваліфікації. Цей результат дав важливу перевагу британцеві на старті гонки.

Старт гонки: Обидва гонщики вдало стартували, але Ферстаппен зумів обігнати Гамільтона та очолити гонку. Проте Гамільтон не здавався і постійно тиснув на чинного чемпіона.

Перша половина гонки: Гамільтон тактично використовував стратегію піт-стопів, щоб відіграти кілька секунд на Ферстаппені. Він зміг скоротити відставання і триматися на хвості у лідера.

Драматична розв'язка: На 50-му колі стався поворотний момент гонки. Ферстаппен зазнав проколу шини й вилетів із траси. Це дало Гамільтону шанс обійти його та захопити лідерство.

Заключні кола: Гамільтон не розгубився і зміг зберегти перевагу, незважаючи на атаки Ферстаппена. Британець майстерно захищав свої позиції і зрештою фінішував першим.

Значення перемоги Гамільтона

Перемога Гамільтона на Гран-прі Великої Британії 2021 року стала для нього 100-ю в кар'єрі. Це неймовірне досягнення піднесло його на вершину рейтингу всіх часів за кількістю перемог у Формулі-1.

Підсумки Гран-прі Великої Британії 2021

Гран-прі Великої Британії 2021 року стала однією з найбільш захопливих та пам'ятних гонок в історії Формули-1. Драматична боротьба між Гамільтоном та Ферстаппеном тримала глядачів у напрузі до останнього кола. Перемога Гамільтона стала історичною подією, а гонка назавжди залишиться в пам'яті шанувальників автоспорту.

Найчастіші запитання про Гран-прі Великої Британії 2021

 • Хто виграв Гран-прі Великої Британії 2021 року?
  Льюїс Гамільтон з команди Mercedes.

 • Коли відбулося Гран-прі Великої Британії 2021 року?
  18 липня 2021 року.

 • Де відбулося Гран-прі Великої Британії 2021 року?
  На Автодромі Сільверстоун в Сільверстоуні, графство Нортгемптоншир, Велика Британія.

 • Яка команда виграла Кубок конструкторів на Гран-прі Великої Британії 2021 року?
  Mercedes.

 • Скільки гонок виграв Льюїс Гамільтон за свою кар'єру?
  100 гонок.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *