Ferrari F8 Tributo (Type F142MFL) – Італійський суперкар з середнім розташуванням двигуна

Заголовки

  • Походження Ferrari F8 Tributo
  • Технічні характеристики Ferrari F8 Tributo
  • Дизайн Ferrari F8 Tributo
  • Інтер'єр Ferrari F8 Tributo
  • Враження від водіння Ferrari F8 Tributo

Походження Ferrari F8 Tributo

Ferrari F8 Tributo – це спорткар з середнім розташуванням двигуна, який вперше був представлений на Женевському автосалоні в березні 2019 року. F8 Tributo є наступником Ferrari 488 GTB і є частиною лінійки Ferrari V8. F8 Tributo був розроблений, щоб бути більш легким, швидшим і потужнішим, ніж його попередник, і він оснащений рядом нових технологій.

Технічні характеристики Ferrari F8 Tributo

F8 Tributo оснащений 3,9-літровим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом, який розвиває потужність 710 к.с. і крутний момент 770 Нм. Цей двигун дозволяє F8 Tributo розганятися від 0 до 100 км/год за 2,9 секунди і досягати максимальної швидкості 340 км/год. F8 Tributo також оснащений 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням, яка забезпечує швидке і плавне перемикання передач.

Дизайн Ferrari F8 Tributo

F8 Tributo має гладкий і агресивний дизайн, який був натхненний деякими з найвідоміших моделей Ferrari в минулому. F8 Tributo оснащений великими повітрозабірниками, які допомагають охолоджувати двигун, і розсікачем, який допомагає створювати притискну силу. F8 Tributo також оснащений адаптивною підвіскою, яка дозволяє регулювати жорсткість підвіски залежно від дорожніх умов.

Інтер'єр Ferrari F8 Tributo

Інтер'єр F8 Tributo є розкішним і спортивним, і він оснащений рядом високоякісних матеріалів. F8 Tributo має 12,3-дюймовий сенсорний дисплей, який дозволяє водієві керувати різними функціями автомобіля. F8 Tributo також оснащений спортивним кермом з підрульовими перемикачами передач і сидіннями з алькантари.

Враження від водіння Ferrari F8 Tributo

F8 Tributo – це дуже швидкий і потужний автомобіль, який забезпечує незабутні враження від водіння. F8 Tributo дуже маневрений і чуйний, і він дозволяє водієві відчути повний контроль над автомобілем. F8 Tributo також дуже комфортний і приємний в управлінні, що робить його ідеальним автомобілем для повсякденного використання.

Висновок

Ferrari F8 Tributo є одним з найкращих суперкарів, які можна купити сьогодні. F8 Tributo є швидким, потужним, маневреним і комфортним автомобілем, який забезпечує незабутні враження від водіння. Якщо ви шукаєте суперкар, який викликає захоплення і заздрість, то F8 Tributo є ідеальним автомобілем для вас.

5 часто задаваних питань про Ferrari F8 Tributo

  1. Скільки коштує Ferrari F8 Tributo?
  2. Які технічні характеристики Ferrari F8 Tributo?
  3. Який дизайн Ferrari F8 Tributo?
  4. Який інтер'єр Ferrari F8 Tributo?
  5. Які враження від водіння Ferrari F8 Tributo?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *