Артур Лі: життя, сповнене героїзму та самовідданості

  • Артур Лі: український спортсмен і військовик

  • Чемпіон з бойового самбо

  • Героїчна загибель на сході України

  • Вшанування пам'яті Артура Лі

  • Висновок

Артур Лі народився 17 червня 1984 року в Самарканді, Узбекистан. З дитинства захоплювався спортом, займався карате, боксом і рукопашним боєм. У 2000 році переїхав до України, де продовжив навчання та тренування. У 2003 році виграв чемпіонат України з бойового самбо, а також став чемпіоном світу серед військовослужбовців.

Після закінчення служби в армії Артур Лі працював інструктором з бойових мистецтв і викладачем фізичної культури. Він також був активним учасником революції Гідності. У 2014 році добровольцем пішов на фронт, де воював у складі батальйону "Київська Русь".

16 серпня 2014 року Артур Лі загинув у бою під селом Красне Луганської області. Він був посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Не тільки як визначний спортсмен, а й як хоробрий військовик Артур Лі став символом мужності, сили духу і самовідданості. Він був людиною честі та патріотом своєї країни.

Постанова Кабінету міністрів № 1056-р: Присвоєння Артуру Кліментовичу Лі звання Героя України. Указом Президента України № 238/2017 сержанту Артуру Лі присвоєно звання Героя України (посмертно) за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті незалежності України, територіальної цілісності та недоторканності України, вірність військовій присязі.

Пам'ять про Артура Лі вшановується в багатьох містах України. Його іменем названі вулиці, школи та спортивні комплекси. У рідному Самарканді йому встановлено пам'ятник. На місці загибелі Артура Лі побудовано меморіальний комплекс.

Висновок

Артур Лі – це приклад справжнього героя. Його життя та смерть – це історія про силу духу, стійкість і любов до своєї Батьківщини. Його пам'ять житиме в наших серцях назавжди.

Запитання, що часто задаються:

  1. Де народився Артур Лі?
  2. Якими видами спорту займався Артур Лі?
  3. Коли загинув Артур Лі?
  4. За що був нагороджений Артур Лі?
  5. Як вшановується пам'ять Артура Лі?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *