Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Республіка Македонія на Зимових Олімпійських іграх 2010

Республіка Македонія на зимових Олімпійських іграх 2010 року — виступ спортсменів Республіки Македонія на XXI зимових Олімпійських іграх, які проходили у лютому 2010 року у Ванкувері, Канада. Для македонських атлетів це була третя поспіль участь у зимових Олімпійських іграх.

Склад команди

Збірна Республіки Македонія складалася з трьох спортсменів (двох чоловіків і однієї жінки), які змагалися у чотирьох дисциплінах двох видів спорту: гірськолижний спорт та лижні перегони. Прапороносцем на церемонії відкриття Олімпіади був гірськолижник Антоніо Рістевські.

Гірськолижний спорт

У гірськолижному спорті Республіку Македонію представляли два спортсмени: Антоніо Рістевські та Ніна Мандадіч. Рістевські виступав у гігантському слаломі та слаломі, але не зміг фінішувати в обох дисциплінах. Мандадіч змагалася у слаломі і фінішувала 45-ю серед 86 учасниць.

Лижні перегони

У лижних перегонах македонську збірну представляла одна спортсменка — Таня Карягіна. Вона виступала у трьох дисциплінах: спринті, гонці на 10 км вільним стилем та гонці на 15 км класичним стилем. У спринті Карягіна посіла 51-ше місце серед 71 учасниці, у гонці на 10 км — 76-те місце серед 90 учасниць, а у гонці на 15 км — 69-те місце серед 78 учасниць.

Підсумок

На зимових Олімпійських іграх 2010 року спортсмени Республіки Македонія не здобули жодної медалі. Найкращим результатом македонських атлетів стало 45-е місце Ніни Мандадіч у слаломі.

Запитання, що часто задаються

  • Скільки спортсменів представляло Республіку Македонію на зимових Олімпійських іграх 2010 року?
  • У яких видах спорту виступали македонські спортсмени?
  • Хто був прапороносцем македонської збірної на церемонії відкриття Олімпіади?
  • Які результати показали македонські спортсмени на зимових Олімпійських іграх 2010 року?
  • Які медалі здобули спортсмени Республіки Македонія на зимових Олімпійських іграх 2010 року?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *