Isuzu Piazza: Спортивне купе, що Залишилося в Тіні

Чи знайоме вам ім'я Isuzu Piazza? Можливо, ні, але це захоплива історія про спортивне авто, яке залишилося в тіні. Isuzu Piazza була напрочуд вишуканим автомобілем, який вироблявся японським автовиробником Isuzu з 1981 по 1992 рік. Проте він ніколи не досяг заслуженого визнання серед споживачів. У цій статті ми розглянемо історію створення, особливості, переваги та недоліки Isuzu Piazza, а також причини, через які це авто залишилося непоміченим.

Перше покоління Isuzu Piazza (1981-1984)

Перше покоління Isuzu Piazza було представлено в 1981 році. Автомобіль був розроблений у тісній співпраці з General Motors і мав спільну платформу з Chevrolet J-car. Piazza була доступна як в кузові купе, так і хетчбек, і відрізнялася стильним та спортивним дизайном. Під капотом розташувався 2,0-літровий бензиновий двигун із потужністю 108 кінських сил.

Друге покоління Isuzu Piazza (1985-1992)

У 1985 році Isuzu Piazza отримала значне оновлення. Зміни торкнулися як зовнішнього вигляду, так і технічного оснащення. Друге покоління Piazza стало ще більш спортивним і агресивним на вигляд, а також отримало новий 2,0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом, який розвивав 160 кінських сил.

Особливості Isuzu Piazza

Isuzu Piazza мала ряд особливостей, які виділяли її серед інших спортивних купе того часу:

 • Двигун з турбонаддувом: Друге покоління Piazza було одним із перших японських автомобілів, які отримали двигун з турбонаддувом. Це забезпечувало авто дивовижну потужність і швидке прискорення.
 • Легка конструкція: Piazza мала легку конструкцію, завдяки чому вона була більш маневреною і економічною у використанні палива.
 • Підвіска та гальма: Автомобіль оснащувався незалежною підвіскою всіх коліс та потужними дисковими гальмами, що забезпечувало відмінні характеристики керованості та гальмування.
 • Спортивний дизайн: Piazza відрізнялася стильним та спортивним дизайном, який привертав увагу на дорозі.

Переваги та недоліки Isuzu Piazza

Ісузу Піацца мала як переваги, так і недоліки. Давайте розглянемо їх детальніше:

Переваги:

 • Стильний спортивний дизайн
 • Потужний двигун з турбонаддувом
 • Легка конструкція
 • Відмінні характеристики керованості та гальмування
 • Якісні матеріали обробки салону

Недоліки:

 • Відсутність достатнього маркетингу та реклами
 • Запізніле надходження на ринок
 • Висока вартість у порівнянні з конкурентами
 • Посередня надійність
 • Складнощі в пошуку запчастин

Чому Isuzu Piazza залишилася в тіні?

Незважаючи на свої переваги, Isuzu Piazza ніколи не досягла заслуженого визнання серед споживачів. Існує кілька причин, які призвели до цього:

 • Відсутність достатнього маркетингу та реклами: Isuzu не приділила достатньої уваги маркетингу та рекламі Piazza, що призвело до низької обізнаності про автомобіль серед широкої аудиторії.
 • Запізніле надходження на ринок: Piazza з’явилася на ринку досить пізно, коли вже було багато конкурентів, і пробитися крізь них було непросто.
 • Висока вартість у порівнянні з конкурентами: Piazza була дорожчою, ніж багато інших спортивних купе того часу, що відлякувало потенційних покупців.
 • Посередня надійність: Повідомлялося про деякі проблеми з надійністю Piazza, що також відлякувало потенційних покупців.
 • Складнощі в пошуку запчастин: Оскільки Piazza не була популярною моделлю, знайти для неї запчастини було досить складно.

Висновок

Isuzu Piazza була спортивним купе, яке заслуговувало на більше визнання, ніж воно отримало. Автомобіль мав стильний дизайн, потужний двигун з турбонаддувом, відмінні характеристики керованості та гальмування, а також високоякісний інтер'єр. Однак через відсутність достатнього маркетингу та реклами, запізнілого надходження на ринок, високої вартості у порівнянні з конкурентами, посередньої надійності та складності в пошуку запчастин Piazza не змогла досягти заслуженого успіху.

Часті запитання

1. Чим Isuzu Piazza відрізнялася від інших спортивних купе того часу?

Isuzu Piazza відрізнялася від інших спортивних купе того часу своїм стильним дизайном, потужним двигуном з турбонаддувом, легкою конструкцією, відмінними характеристиками керованості та гальмування, а також високоякісним інтер'єром.

2. Чому Isuzu Piazza не досягла заслуженого визнання?

Isuzu Piazza не досягла заслуженого визнання через відсутність достатнього маркетингу та реклами, запізнілого надходження на ринок, високої вартості у порівнянні з конкурентами, посередньої надійності та складності в пошуку запчастин.

3. Чи варто купувати Isuzu Piazza сьогодні?

Isuzu Piazza є цікавим автомобілем для любителів класичних спортивних купе. Однак перед покупкою такого авто варто враховувати, що знайти запчастини для нього може бути досить складно, а надійність може бути посередньою.

4. Чи є якісь альтернативи Isuzu Piazza?

Якщо ви шукаєте спортивне купе того часу, яке є більш популярним і доступним, можна звернути увагу на такі моделі, як Toyota Celica, Nissan Silvia, Mazda RX-7 і Mitsubishi Starion.

5. Де можна знайти більше інформації про Isuzu Piazza?

Ви можете знайти більше інформації про Isuzu Piazza на тематичних сайтах та форумах, присвячених класичним японським автомобілям.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *