Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Сезон «Динамо» (Київ) 2011–2012: здобуття срібла та невдача у єврокубках

Сезон 2011–2012 став для київського «Динамо» знаковим у багатьох аспектах. Команда переживала зміну тренерського штабу, боротьбу за чемпіонство в Українській Прем'єр-лізі та виступала в єврокубках. Давайте поглянемо на події, які відбулися під час цього сезону.

Оновлення тренерського складу

На початку сезону відбулися значні зміни у тренерському складі «Динамо». Головний тренер Юрій Сьомін покинув клуб, і його місце зайняв Олег Блохін, легендарний український футболіст і колишній нападник «Динамо». Блохін взяв із собою команду тренерів, до якої увійшли Олександр Хацкевич, Олексій Михайличенко та Вадим Євтушенко.

Виступи в Українській Прем'єр-лізі

У чемпіонаті України «Динамо» виступило успішно, але не змогло здобути чемпіонський титул. Команда фінішувала на другому місці, поступившись лише донецькому «Шахтарю». «Динамо» мало шанси на чемпіонство, але програш у важливому матчі із «Шахтарем» у другому колі коштував команді першого місця.

Єврокубковий сезон

У єврокубках «Динамо» не змогло досягти успіху. Команда розпочала сезон у кваліфікації до Ліги чемпіонів, але зазнала невдачі від російського «Рубіна». Після цього «Динамо» переключилося на Лігу Європи, де дійшло до групового турніру. Однак кияни не змогли вийти з групи, посівши третє місце.

Перемога в Суперкубку України

У Суперкубку України «Динамо» здобуло перший трофей сезону. У матчі проти «Шахтаря» кияни перемогли з рахунком 3:1 і завоювали ще один титул у свою колекцію.

Провал у Кубку України

У розіграші Кубка України «Динамо» не змогло досягти успіху. Команда вибула з турніру на ранній стадії, зазнавши поразки від луганської «Зорі».

Висновок

Сезон 2011–2012 став для «Динамо» неоднозначним. Команда здобула один трофей, але не змогла досягти успіху в інших турнірах. Зміна тренерського штабу не принесла бажаних результатів, і «Динамо» не змогло повернути собі чемпіонський титул.