Змагання з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок на Олімпіаді 2012 року

Огляд змагань

Змагання з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок на Олімпіаді 2012 року відбулись 3–4 серпня в Центрі водних видів спорту в Лондоні. Змагалися 73 плавчині з 49 країн.

Результати змагань

Золоту медаль виборола Раньомі Кромовідьойо з Нідерландів з часом 24,05 секунди. Срібну медаль здобула Олександра Герасименя з Білорусі з часом 24,28 секунди. Бронзову медаль отримала Марлен Велдгойс з Нідерландів з часом 24,39 секунди.

Фаворити змагань

Перед змаганнями фаворитками вважалися шведська плавчиня Тереза Альсгаммар, яка виграла золоту медаль на Олімпійських іграх 2008 року, та нідерландка Раномі Кромовідьойо, яка виграла бронзову медаль на Олімпійських іграх 2008 року.

Рекорди змагань

Олімпійський рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок встановила нідерландка Марлен Велдгойс у півфіналі, показавши час 24,08 секунди. У фіналі вона покращила свій же рекорд, пропливши дистанцію за 24,05 секунди.

Сюрпризи змагань

Найбільшим сюрпризом змагань стала перемога Раньомі Кромовідьойо. Вона не входила до числа головних фаворитів, але змогла виграти золоту медаль.

Значення змагань

Змагання з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок на Олімпіаді 2012 року були дуже важливими для учасниць. Для багатьох з них це був шанс виграти олімпійську медаль, що є найвищим досягненням у кар'єрі плавця.

Висновок

Змагання з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок на Олімпіаді 2012 року були дуже напруженими та цікавими. Участь у них взяли найкращі плавчині світу, які показали високі результати. Переможницею змагань стала нідерландська плавчиня Раньомі Кромовідьойо, яка виграла золоту медаль.

Запитання, що часто задаються

  1. Хто виграв золоту медаль у змаганнях з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок на Олімпіаді 2012 року?
  2. Який результат показала переможниця?
  3. Хто виграв срібну та бронзову медалі?
  4. Які були фаворити змагань?
  5. Чи були якісь сюрпризи на змаганнях?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *