Ford GT

By admin Лют 4, 2024

Ford GT: Історія, Дизайн, Відомі моделі, Використання, Цікаві факти

Ford GT – це середньомоторний спортивний автомобіль, який виробляється компанією Ford Motor Company з 2003 по 2006 рік, а потім з 2016 року. Автомобіль був розроблений як концепт-кар до сторіччя компанії Ford, і він мав нагадати про імена автомобілів з яких «росли його коріння», таких як Mustang і Thunderbird.

Історія

Ford GT був вперше показаний на автосалоні в Детройті в 2002 році. Автомобіль був розроблений під керівництвом Джея Мейса (англ. J Mays), а головним дизайнером був призначений Каміло Пардо (англ. Camilo Pardo). Дизайнер взяв за основу дизайн класичного гоночного автомобіля Ford GT40 1960 років, тому автомобіль іноді плутали з його попередником.

Перше покоління Ford GT випускалося з 2003 по 2006 рік. Автомобіль оснащувався 5,4-літровим двигуном V8 потужністю 550 к.с. і шестиступінчастою механічною коробкою передач. Максимальна швидкість автомобіля складала 330 км/год, а розгін до 100 км/год займав 3,3 секунди.

Друге покоління Ford GT випускається з 2016 року. Автомобіль оснащується 3,5-літровим двигуном V6 потужністю 647 к.с. і семиступінчастою автоматичною коробкою передач. Максимальна швидкість автомобіля складає 347 км/год, а розгін до 100 км/год займає 3,0 секунди.

Дизайн

Ford GT має довгий і низький кузов з агресивним дизайном. Автомобіль оснащується двома дверима і має два місця. Кузов автомобіля виготовлений з вуглепластика, а рама – з алюмінію.

Інтер'єр Ford GT розкішний і сучасний. Автомобіль оснащується шкіряними сидіннями, рульовим колесом з підігрівом і інформаційно-розважальною системою з сенсорним екраном.

Відомі моделі

Найвідомішою моделлю Ford GT є гоночний автомобіль Ford GT40, який чотири рази перемагав у 24-годинній гонці в Ле-Мане в 1960-х роках. Автомобіль також був показаний у фільмах "Форсаж" і "Гонка".

Використання

Ford GT використовується в якості спортивного автомобіля і гоночного автомобіля. Автомобіль також використовується в якості демонстраційного автомобіля на автосалонах і інших заходах.

Цікаві факти

  • Ford GT був першим автомобілем, який оснащувався двигуном з подвійним турбонаддувом.
  • Ford GT був найшвидшим автомобілем у світі у 2005 році.
  • Ford GT був одним з найдорожчих автомобілів у світі, коли він був представлений в 2003 році.
  • Ford GT був показаний у фільмах "Форсаж" і "Гонка".

Висновок

Ford GT – це один з найвідоміших і найбажаніших спортивних автомобілів у світі. Автомобіль має довгу історію, агресивний дизайн і високі характеристики. Ford GT використовується в якості спортивного автомобіля, гоночного автомобіля і демонстраційного автомобіля.

Запитання, що часто задаються

  • Яка максимальна швидкість Ford GT?
  • Який розгін до 100 км/год у Ford GT?
  • Скільки місць у Ford GT?
  • Який двигун у Ford GT?
  • Яка вартість Ford GT?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *