Спортивний знак СА: нагорода Третього Рейху

І. Створення нагороди

Спортивний знак СА був створений у 1933 році як засіб заохочення спортивної підготовки серед членів СА (Sturmabteilung), парамілітарної організації Націонал-соціалістичної партії Німеччини. Спочатку нагорода називалася SA-Sportabzeichen, але згодом була перейменована на SA-Wehrabzeichen.

ІІ. Критерії нагородження

Щоб отримати спортивний знак СА, кандидати повинні були пройти серію випробувань, які включали біг, стрибки, метання та різні гімнастичні вправи. Для досягнення успіху кандидати також повинні були продемонструвати високий рівень фізичної підготовки та ідеологічної прихильності до нацистського режиму.

ІІІ. Зовнішній вигляд нагороди

Спортивний знак СА складався з овального металевого значка, який кріпився на груди. Значок був виконаний у формі золотого вінка, у центрі якого розміщувався орел з розпростертими крилами, що тримає в кігтях свастику. Над орлом був напис “SA”, а під ним – “Wehrabzeichen”.

IV. Символізм нагороди

Спортивний знак СА був символом фізичної та ідеологічної переваги членів СА. Він також використовувався як інструмент пропаганди, щоб продемонструвати силу та рішучість нацистського режиму. Нагорода була популярною серед членів СА і вважалася престижним відзнакою.

V. Післявоєнна доля нагороди

Після закінчення Другої світової війни спортивний знак СА був заборонений до носіння в Німеччині. Він був визнаний знаком нацистського режиму і був внесений до списку заборонених символів. Сьогодні спортивний знак СА можна побачити лише в музеях та приватних колекціях.

Висновок

Спортивний знак СА був нагородою Третього Рейху, яка вручалася за спортивні досягнення. Нагорода була створена в 1933 році і вручалася членам СА, які успішно пройшли серію випробувань. Спортивний знак СА був символом фізичної та ідеологічної переваги членів СА і використовувався як інструмент пропаганди. Після закінчення Другої світової війни нагорода була заборонена до носіння в Німеччині.

Питання, що часто задаються:

  1. Що таке спортивний знак СА?
  2. Коли був створений спортивний знак СА?
  3. Які критерії нагородження спортивним знаком СА?
  4. Яким був зовнішній вигляд спортивного знака СА?
  5. Що сталося зі спортивним знаком СА після Другої світової війни?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *