Бутрим Віталій Миколайович: шлях до олімпійського п’єдесталу

Зі сторінок біографії

Віталій Бутрим народився 10 січня 1991 року в селі Боромля Тростянецького району Сумської області. З дитинства захоплювався спортом, зокрема бігом. У 16 років він став чемпіоном України з бігу на 400 метрів серед юніорів. Тоді ж Віталій переїхав до Сум для навчання в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка. Тренуватись він почав у Сумському обласному центрі фізичного виховання і спорту інвалідів "Інваспорт".

Досягнення на міжнародній арені

У 2012 році Віталій Бутрим дебютував на Олімпійських іграх у Лондоні. У бігу на 400 метрів він зайняв 26 місце. Через чотири роки, на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, Віталій покращив свій результат і посів 18 місце.

Крім Олімпійських ігор, Віталій Бутрим також успішно виступав на чемпіонатах Європи та світу. У 2013 році він став срібним призером молодіжного чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів. У 2016 році Віталій виборов срібло на чемпіонаті Європи серед дорослих у складі естафетної команди 4х400 метрів.

Чемпіон України

Віталій Бутрим є багаторазовим чемпіоном України з бігу на 400 метрів. Перше золото національної першості він здобув у 2016 році. У 2017, 2018 та 2019 роках Віталій підтверджував звання найсильнішого спринтера країни.

Особисті якості

Віталій Бутрим — відданий спортсмен, працьовитий і дисциплінований. Він завжди прагне до вдосконалення, тренується невпинно і ніколи не здається. Віталій також товариська і доброзичлива людина, він завжди готовий прийти на допомогу своїм товаришам по команді.

Цікаві факти

  • Віталій Бутрим має рідного брата-близнюка Вадима, який також є спринтером і виступає за збірну України.
  • Віталій захоплюється фотографією і любить подорожувати.
  • Улюблений спортсмен Віталія — Усейн Болт.

Висновок

Віталій Бутрим — один із найталановитіших українських легкоатлетів. Він досяг значних успіхів на міжнародній арені, представляючи Україну на Олімпійських іграх і чемпіонатах Європи та світу. Віталій є прикладом для наслідування для молодих спортсменів та вболівальників. Він довів, що наполегливою працею і відданістю можна досягти будь-якої мети.

5 запитань, що часто задаються

  1. Які досягнення Віталія Бутрима на Олімпійських іграх?
  2. Скільки разів Віталій Бутрим ставав чемпіоном України?
  3. У яких роках проходили Олімпійські ігри, у яких брав участь Віталій Бутрим?
  4. Якими видами спорту захоплюється Віталій Бутрим, крім бігу?
  5. Хто є улюбленим спортсменом Віталія Бутрима?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *