Розчарування чемпіона: Ллейтон Г’юїтт програє в першому колі Вімблдону

Ллейтон Г'юїтт виходить з Вімблдону на ранній стадії
Ллейтон Г'юїтт, який став чемпіоном Вімблдону 2002 року, не зміг захистити свій титул, оскільки у першому колі зазнав поразки від хорвата Іво Карловича. Карлович, який відомий своїми сильними подачами, переміг Г'юїтта з рахунком 6-3, 7-6 (7-4), 7-6 (7-2).

Г'юїтт — другий чемпіон, який програв у першому колі
Поразка Г'юїтта стала лише другим випадком за всю історію Вімблдону, коли чинний чемпіон програв у першому колі. Першим був Мануель Сантана, який виграв Вімблдон 1966 року, а в першому колі Вімблдону 1967 року програв Чарлі Пасареллі.

Г'юїтт зазнав травми в матчі
Під час матчу Г'юїтт потягнув м'яз живота, що, за його словами, завадило йому належним чином подавати. Він сказав після гри: "Я просто не зміг отримати достатньої сили на подачі. Я просто намагався продовжувати боротьбу, але Іво грав дуже добре і заслуговував на перемогу".

Карлович висловив захоплення Г'юїттом
Карлович, який ніколи раніше не виходив у другий раунд Вімблдону, сказав, що він був вражений виступом Г'юїтта, незважаючи на травму. Він сказав: "Ллейтон — справжній чемпіон. Він боровся до кінця, навіть коли був травмований. Я дуже поважаю його за це".

Г'юїтт планує повернутися в наступному році
Г'юїтт сказав, що він розчарований поразкою, але він планує повернутися на Вімблдон у наступному році. Він сказав: "Я люблю грати на цьому турнірі. Це особливе місце. Я маю намір повернутися в наступному році і спробувати виграти титул знову".

Питання, що часто задаються

  1. Хто переміг Ллейтона Г'юїтта в першому колі Вімблдону 2003 року?

  2. Іво Карлович.

  3. Хто був першим чинним чемпіоном Вімблдону, який програв у першому колі?

  4. Мануель Сантана.

  5. Що сталося з Ллейтоном Г'юїттом під час матчу?

  6. Він потягнув м'яз живота.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *