Автомобільні номерні знаки Люксембургу

Огляд

Автомобільні номерні знаки Люксембургу використовуються для реєстрації транспортних засобів в Люксембурзі. Вони використовуються для перевірки законності використання, наявності страхування та ідентифікації транспортних засобів.

Номерні знаки Люксембургу складаються з шести символів: двох літер та чотирьох цифр. Перші дві літери означають регіон, в якому зареєстровано транспортний засіб, а чотири цифри – порядковий номер транспортного засобу в регіоні.

Номерні знаки Люксембургу видаються Управлінням автомобільного транспорту Люксембургу (SNCT).

Формат номерних знаків

Номерні знаки Люксембургу мають формат “AB 1234”, де “AB” – дві літери, що означають регіон, в якому зареєстровано транспортний засіб, а “1234” – чотири цифри, що є порядковим номером транспортного засобу в регіоні.

Літери на номерних знаках Люксембургу можуть бути будь-якими літерами латинського алфавіту, за винятком літер “I”, “O” та “Q”. Цифри на номерних знаках Люксембургу можуть бути будь-якими цифрами від 0 до 9.

Номерні знаки Люксембургу мають чорні символи на білому тлі. Розмір номерних знаків Люксембургу становить 520 мм на 110 мм.

Регіони Люксембургу

Люксембург поділяється на три регіони, кожен з яких має свою власну буквену абревіатуру, яка використовується на номерних знаках:

 • Люксембург (місто) – LU
 • Еш-сюр-Альзетт – ES
 • Діфферданж – DI

Наприклад, номерний знак “LU 1234” означає, що транспортний засіб зареєстрований в місті Люксембург, а номерний знак “ES 1234” означає, що транспортний засіб зареєстрований в Еш-сюр-Альзетті.

Спеціальні номерні знаки

У Люксембурзі існують також спеціальні номерні знаки, які видаються певним категоріям транспортних засобів. До таких номерних знаків належать:

 • Червоні номерні знаки – видаються тимчасовим транспортним засобам
 • Жовті номерні знаки – видаються транспортним засобам, які використовуються для комерційних цілей
 • Зелені номерні знаки – видаються транспортним засобам, які використовуються для сільськогосподарських цілей
 • Сині номерні знаки – видаються транспортним засобам, які використовуються дипломатичними місіями

Спеціальні номерні знаки мають свій власний формат і дизайн, який відрізняється від формату і дизайну звичайних номерних знаків.

Отримання номерних знаків

Щоб отримати номерні знаки в Люксембурзі, необхідно звернутися до Управління автомобільного транспорту Люксембургу (SNCT). Для цього необхідно надати наступні документи:

 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
 • Свідоцтво про страхування транспортного засобу
 • Паспорт або посвідчення особи власника транспортного засобу

Після подання документів необхідно сплатити державне мито за видачу номерних знаків. Вартість державного мита становить 50 євро.

Висновок

Автомобільні номерні знаки Люксембургу є важливим документом, який необхідний для експлуатації транспортного засобу в Люксембурзі. Номерні знаки Люксембургу мають свій власний формат, дизайн та систему видачі.

Часто задавані питання

 1. Скільки коштує отримати номерні знаки в Люксембурзі?
 2. Державне мито за видачу номерних знаків в Люксембурзі становить 50 євро.
 3. Які документи потрібні для отримання номерних знаків в Люксембурзі?
 4. Для отримання номерних знаків в Люксембурзі необхідно надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, свідоцтво про страхування транспортного засобу та паспорт або посвідчення особи власника транспортного засобу.
 5. Де можна отримати номерні знаки в Люксембурзі?
 6. Номерні знаки в Люксембурзі можна отримати в Управлінні автомобільного транспорту Люксембургу (SNCT).
 7. Який формат номерних знаків в Люксембурзі?
 8. Номерні знаки в Люксембурзі мають формат “AB 1234”, де “AB” – дві літери, що означають регіон, в якому зареєстровано транспортний засіб, а “1234” – чотири цифри, що є порядковим номером транспортного засобу в регіоні.
 9. Які спеціальні номерні знаки існують в Люксембурзі?
 10. В Люксембурзі існують спеціальні номерні знаки червоного, жовтого, зеленого та синього кольору, які видаються тимчасовим транспортним засобам, транспортним засобам, які використовуються для комерційних цілей, транспортним засобам, які використовуються для сільськогосподарських цілей, та транспортним засобам, які використовуються дипломатичними місіями відповідно.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *