Змагання з академічного веслування серед одиночок (жінки) на літніх Олімпійських іграх 2016

# Вступ

Академічне веслування — це вид спорту, в якому спортсмени використовують весла для переміщення човна по воді. Веслування — олімпійський вид спорту, який проводиться з 1896 року. В Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро, Бразилія, змагання з академічного веслування проходили з 6 по 13 серпня в лагуні Родрігу-ді-Фрейташ. Участь взяли 32 спортсменки з 23 країн.

# Формат змагань

Змагання з академічного веслування серед одиночок (жінки) відбувалися в два етапи: попередні заїзди та фінали. У попередніх заїздах спортсменки були розподілені на чотири групи. Перші два екіпажі з кожної групи вийшли в півфінал. Решта спортсменки змагалися у втішному заїзді, з якого ще два екіпажі вийшли в півфінал. У півфіналі спортсменки були розподілені на два заїзди. Перші три екіпажі з кожного заїзду вийшли у фінал A, де боролися за медалі. Четверті, п’яті і шості екіпажі вийшли у фінал B, де розіграли місця з 7-го по 12-е.

# Результати змагань

Золоту медаль змагань з академічного веслування серед одиночок (жінки) на літніх Олімпійських іграх 2016 виграла новозеландка Меджі Еванс. Срібну медаль завоювала британка Кетрін Грейнджер, а бронзову — американка Дженніфер Розенберг.

# Цікаві факти

* Меджі Еванс стала першою новозеландкою, яка виграла золоту медаль в академічному веслуванні на Олімпійських іграх.
* Кетрін Грейнджер стала першою британською спортсменкою, яка завоювала чотири олімпійські медалі в академічному веслуванні.
* Дженніфер Розенберг стала першою американською спортсменкою, яка завоювала медаль в академічному веслуванні на Олімпійських іграх з 1996 року.

# Висновок

Змагання з академічного веслування серед одиночок (жінки) на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли на високому рівні. Спортсменки продемонстрували майстерність і волю до перемоги. Медалі дісталися найсильнішим і найдостойнішим.

# Питання, що часто задаються

1. Хто виграв золоту медаль у змаганнях з академічного веслування серед одиночок (жінки) на літніх Олімпійських іграх 2016?
2. Яке місце посіла британська спортсменка Кетрін Грейнджер?
3. Яка американська спортсменка завоювала бронзову медаль?
4. Скільки країн брали участь у змаганнях?
5. Де проходили змагання?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *