“`html

Інна Євсєєва: українська легкоатлетка, рекордсменка та майстер спорту

Біографія

Інна Миколаївна Євсєєва народилася 1964 року в місті Дніпропетровськ (зараз Дніпро). З дитинства вона захоплювалася спортом і брала участь у різних змаганнях. Завдяки своїм видатним здібностям вона була зарахована до Дніпропетровської школи-інтернат спортивного профілю. Там вона почала серйозно тренуватися під керівництвом досвідчених наставників.

Спортивна кар’єра

Спортивна кар’єра Інни Євсєєвої розпочалася в юному віці. Вона швидко прогресувала і стала однією з найкращих легкоатлеток України. Найбільших успіхів вона досягла у бігу на 800 метрів. У 1982 році вона стала чемпіонкою України серед юніорів. У 1984 році вона виграла Всесоюзні юнацькі ігри. А в 1985 році вона стала чемпіонкою світу серед юніорів.

Міжнародні досягнення

На міжнародній арені Інна Євсєєва також досягла значних успіхів. Вона була учасницею Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі, де посіла 7-е місце в бігу на 800 метрів. Крім того, вона була чемпіонкою Європи в приміщенні в 1988 році. У 1990 році вона виграла Кубок світу в командному заліку.

Рекорди

Інна Євсєєва є рекордсменкою України у бігу на 800 метрів. 1988 року вона встановила рекорд країни з результатом 1:56,41. Цей рекорд досі не побитий. Крім того, вона є рекордсменкою України у бігу на 800 метрів в приміщенні. 1989 року вона встановила рекорд країни з результатом 2:00,39.

Майстер спорту міжнародного класу

У 1985 році Інна Євсєєва була удостоєна звання майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики. Це найвище спортивне звання в Україні. Воно присвоюється спортсменам, які досягли видатних успіхів на міжнародній арені. Інна Євсєєва стала однією з наймолодших спортсменок, які отримали це почесне звання.

Висновок

Інна Євсєєва – видатна українська спортсменка-легкоатлетка, яка досягла значних успіхів у бігу на 800 метрів. Вона є рекордсменкою України, майстром спорту міжнародного класу та переможницею багатьох міжнародних змагань. Її досягнення є прикладом для молодого покоління легкоатлетів і слугують мотивацією для подальших звершень у спорті.

Часті запитання

 1. Які найвищі досягнення Інни Євсєєвої?
  Інна Євсєєва є чемпіонкою світу серед юніорів, чемпіонкою Європи в приміщенні, переможницею Кубку світу в командному заліку та рекордсменкою України у бігу на 800 метрів.
 2. Коли Інна Євсєєва встановила рекорд України у бігу на 800 метрів?
  Інна Євсєєва встановила рекорд України у бігу на 800 метрів у 1988 році.
 3. Яке звання отримала Інна Євсєєва за свої спортивні досягнення?
  Інна Євсєєва у 1985 році отримала звання майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики.
 4. У яких міжнародних змаганнях брала участь Інна Євсєєва?
  Інна Євсєєва брала участь в Олімпійських іграх 1988 року в Сеулі, чемпіонаті Європи в приміщенні в 1988 році та Кубку світу в командному заліку в 1990 році.
 5. Чим зараз займається Інна Євсєєва?
  Інформації про те, чим зараз займається Інна Євсєєва, немає.

“`

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *