Історія

Збірна Туреччини з хокею із шайбою – це національна команда Туреччини, яка представляє країну на міжнародних змаганнях з хокею із шайбою. Опікується командою Турецька хокейна федерація.

Незважаючи на те, що хокей у Туреччині не є популярним видом спорту, збірна країни була заснована у 1991 році. Перший офіційний матч команда провела у 1992 році проти збірної Болгарії у рамках кваліфікаційного раунду чемпіонату світу. Туреччина поступилася у цій грі з рахунком 1:10.

Результати

За весь час свого існування збірна Туреччини не досягала значних успіхів на міжнародній арені. Команда брала участь у кваліфікаційних раундах чемпіонату світу з хокею із шайбою, але ніколи не змогла пробитися до фінальної частини турніру.

У 2008 році Туреччина вперше виступила у другому дивізіоні чемпіонату світу і посіла останнє місце. З того часу команда грає у третьому дивізіоні і займає стабільно високі позиції.

Гравці

У складі збірної Туреччини в різні часи виступали багато талановитих хокеїстів. Серед них можна виділити:

 • Емре Белкая – нападник, який виступає за турецький клуб “Анкара Бюльбюльдері”. Є одним із найрезультативніших гравців збірної.
 • Тугрул Інан – захисник, який виступає за російський клуб “Салават Юлаєв”. Є одним із найдосвідченіших гравців збірної.
 • Серхат Аксакал – воротар, який виступає за турецький клуб “Істанбул Паттінгерс”. Є одним із найнадійніших воротарів збірної.

Перспективи

У майбутньому збірна Туреччини має шанс прогресувати і досягти більш високих результатів на міжнародній арені. Однак для цього команді необхідно вирішити ряд проблем, серед яких:

 • Низька популярність хокею в країні. Хокей не є популярним видом спорту в Туреччині, тому збірна не має достатнього фінансування і не може залучати талановитих гравців.
 • Відсутність якісної інфраструктури. У Туреччині немає достатньої кількості хокейних арен і тренувальних центрів. Це ускладнює підготовку команди до міжнародних турнірів.
 • Низький рівень розвитку хокею в країні. Хокей в Туреччині не розвивається на належному рівні. У країні мало дитячих хокейних шкіл і секцій, що не дозволяє виховувати нові таланти.

Висновок

Збірна Туреччини з хокею із шайбою – це молода команда, яка має потенціал для прогресу. Однак для того щоб досягти більш високих результатів на міжнародній арені, команді необхідно вирішити ряд проблем, серед яких низька популярність хокею в країні, відсутність якісної інфраструктури і низький рівень розвитку хокею в країні.

Запитання, що часто задаються

 1. Яке місце займає збірна Туреччини у світовому рейтингу? Збірна Туреччини займає 47-е місце у світовому рейтингу Міжнародної федерації хокею на траву.
 2. Коли збірна Туреччини вперше виступила на чемпіонаті світу? Збірна Туреччини вперше виступила на чемпіонаті світу у 1992 році.
 3. Які найкращі результати збірна Туреччини досягала на чемпіонаті світу? Найкращим результатом збірної Туреччини на чемпіонаті світу є 13-е місце у другому дивізіоні.
 4. Які найкращі гравці збірної Туреччини? Серед найкращих гравців збірної Туреччини можна виділити Емре Белкая, Тугрула Інана і Серхата Аксакала.
 5. Які перспективи у збірної Туреччини? У збірної Туреччини є перспективи для прогресу і досягнення більш високих результатів на міжнародній арені. Однак для цього команді необхідно вирішити ряд проблем, серед яких низька популярність хокею в країні, відсутність якісної інфраструктури і низький рівень розвитку хокею в країні.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *