АТ «Лубнигаз»: Надійний партнер у сфері газопостачання Лубенщини

Про компанію

АТ «Лубнигаз» — це стабільне та надійне акціонерне товариство, яке займає провідні позиції в галузі розподілення, транспортування та постачання природного й скрапленого газу в Лубнах та Лубенському районі Полтавської області. Компанія зареєстрована в місті Лубни і є частиною відомої мережі регіональних газорозподільних компаній в Україні.

Історія компанії

АТ «Лубнигаз» має багату та славну історію, яка розпочалася ще в радянські часи. У 1960-х роках в Лубнах була створена газова служба, яка забезпечувала потреби міста в природному газі. Згодом, у 1990-х роках, ця служба була реорганізована в акціонерне товариство «Лубнигаз». Компанія пройшла довгий шлях розвитку, розширення та модернізації, і сьогодні вона є одним із провідних постачальників газу в регіоні.

Діяльність компанії

Основними напрямками діяльності АТ «Лубнигаз» є:
– Розподілення газу через розгалужену систему газопроводів.
– Транспортування газу до споживачів.
– Постачання газу юридичним та фізичним особам.
– Будівництво та ремонт газопроводів та газорозподільних пунктів.
– Обслуговування газового обладнання.
– Планово-профілактичні роботи на газових мережах.
– Контроль за безпекою та надійністю газопостачання.

Структура компанії

АТ «Лубнигаз» має розгалужену структуру, яка складається з:
– Апарату управління, що здійснює загальне керівництво діяльністю компанії.
– Філій, які відповідають за газопостачання в конкретних населених пунктах.
– Спеціалізованих служб, які виконують різні технічні, комерційні та адміністративні функції.

Зона обслуговування

АТ «Лубнигаз» надає свої послуги в наступних населених пунктах:
– місто Лубни;
– населені пункти Лубенського району: Андріївка, Березова Рудка, Березоточа, Білоусівка, Богодарівка, Богодарівка-2, Богодарівська, Борки, Бориси, Бориси-2, Василівка, Величківка, Вергуни, Вільшана, Войниха, Воїнське, В’юнище, Гавронці, Глибока Долина, Глобине, Голубівка, Грицаївщина, Губське, Дацьки, Денисівка, Духове, Засулля, Зелений Кут, Зелений Гай, Іванівка, Канави, Караван, Кириківщина, Клепачі, Коноплянка, Коноплянка-2, Коноплянка-3, Корсунівка, Коти, Крилове, Крохмальна, Крутий Берег, Кулішівка, Куп’єваха, Лебедине, Лисогірка, Лікарівщина, Ломаки, Лука, Лучка, Макарівка, Мала Вистороп, Малий Тростянець, Махнівка, Мирне, Мішурин Ріг, Мокіївка, Мокіївка-2, Морозівка, Мшанець, Надточіївка, Нехвороща, Никифорівка, Никифорівка-2, Новаки, Нові Санжари, Новий Байрак, Новий Млинок, Окіп, Ольшанка, Оріхівка, Оріхівка-2, Оріхівка-3, Оріхівщина, Оріхівщина-2, Оріхівщина-3, Оріхівщина-4, Очки, Парижська Комуна, Переволочна, Перекопівка, Петрівці, Петрівка-Роменська, Петруші, Пилипенки, Піддубівка, Півці, Піддубівка, Покровщина, Понизовка, Попівка, Попівка-2, Попівка-3, Порохня, Потічок, Приємне, Прилуки, Ракитне, Ракитне-2, Рівчак-Степанівка, Рокитне, Романівка, Рудка, Сваричівка, Світанок, Селещина, Семени, Сиротенки, Солониця, Сонцедарівка, Степове, Сулими, Сухоносівка, Сухоносівка-2, Сушкове, Тарасівка, Терни, Тернівщина, Тіньки, Тишки, Товкачівка, Триберди, Трипілля, Тростянець, Усівка, Харківці, Хильківка, Хитці, Хмельове, Хоменки-1, Хоменки-2, Хоменки-3, Хоружівка, Цибулів, Шишаки, Шуми, Щербані, Щербані-2.

Висновки

АТ «Лубнигаз» є надійним і відповідальним постачальником природного газу, який забезпечує безперебійне газопостачання мешканців та підприємств Лубнів та Лубенського району. Компанія має розгалужену мережу газопроводів, сучасне обладнання та висококваліфікований персонал, що дозволяє їй оперативно та ефективно реагувати на потреби споживачів. АТ «Лубнигаз» є важливою частиною енергетичної системи України та відіграє ключову роль у забезпеченні енергетичної безпеки регіону.

Запитання та відповіді

 1. Які послуги надає АТ «Лубнигаз»?
  АТ «Лубнигаз» надає послуги з розподілу, транспортування та постачання газу, будівництва та ремонту газопроводів та газорозподільних пунктів, обслуговування газового обладнання, планово-профілактичних робіт на газових мережах, контролю за безпекою та надійністю газопостачання.
 2. Яка зона обслуговування АТ «Лубнигаз»?
  АТ «Лубнигаз» надає свої послуги в місті Лубни та населених пунктах Лубенського району Полтавської області.
 3. Чи можна звернутися до АТ «Лубнигаз» з питаннями щодо газопостачання?
  Звичайно, АТ «Лубнигаз» завжди готове відповісти на питання щодо газопостачання та надати необхідну допомогу. Контактна інформація компанії доступна на її офіційному вебсайті.
 4. Як АТ «Лубнигаз» забезпечує безпеку газопостачання?
  АТ «Лубнигаз» ретельно дотримується всіх правил та норм безпеки газопостачання. Компанія проводить планові перевірки газового обладнання та мереж, а також оперативно реагує на аварійні ситуації.
 5. Які плани на майбутнє в АТ «Лубнигаз»?
  АТ «Лубнигаз» планує продовжувати розвивати свою діяльність, модернізувати газові мережі та обладнання, а також підвищувати якість обслуговування клієнтів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *