Інгрід-Ланнмарк Тандреволл: від юніорки до триразової чемпіонки світу

Біографія

Інгрід-Ланнмарк Тандреволл народилася 23 вересня 1996 року в Берумі, Норвегія. Вона почала займатися біатлоном у віці 10 років, натхненна успіхами своїх старших братів. Тандреволл швидко проявила талант у цьому виді спорту, і в 2014 році вона була включена до складу юніорської збірної Норвегії.

Юніорська кар’єра

У 2016 році Тандреволл виграла свою першу медаль на юніорському чемпіонаті світу, посівши друге місце в гонці переслідування. Вона також здобула бронзу в естафеті. У наступному році вона стала дворазовою юніорською чемпіонкою світу, перемігши в спринті та гонці переслідування. Тандреволл також була членом норвезької команди, яка виграла золоті медалі в естафеті та змішаній естафеті.

Доросла кар’єра

У сезоні 2017-2018 Тандреволл дебютувала на дорослому рівні. Вона швидко зарекомендувала себе як один із провідних біатлоністів світу, вигравши свою першу медаль на чемпіонаті світу в 2019 році, посівши друге місце в гонці переслідування. У наступному році вона виграла свою першу золоту медаль на чемпіонаті світу, перемігши в змішаній естафеті. Тандреволл також виграла срібну медаль у гонці переслідування та бронзову медаль у спринті.

Олімпійські ігри

Тандреволл дебютувала на Олімпійських іграх у 2018 році, взявши участь у двох гонках. У спринті вона посіла 26-те місце, а в гонці переслідування – 28-ме місце. У 2022 році вона повернулася на Олімпійські ігри і здобула свою першу олімпійську медаль, посівши друге місце в змішаній естафеті. Вона також посіла 13-те місце в спринті, 15-те місце в гонці переслідування і 10-те місце в мас-старті.

Досягнення

Інгрід-Ланнмарк Тандреволл є однією з найуспішніших біатлоністок Норвегії. Вона виграла три золотих медалі, дві срібних медалі та одну бронзову медаль на чемпіонатах світу. Тандреволл також виграла одну срібну медаль на Олімпійських іграх. Вона є однією з найталановитіших і перспективних біатлоністок світу.

Особисте життя

Інгрід-Ланнмарк Тандреволл зустрічається з норвезьким біатлоністом Йоханнесом Дале. Вона любить подорожувати, слухати музику і проводити час з друзями.

Висновок

Інгрід-Ланнмарк Тандреволл є одним з найталановитіших і перспективних біатлоністів світу. У неї є все, щоб стати однією з найкращих біатлоністок в історії. Тандреволл вже виграла три золотих медалі на чемпіонатах світу і одну срібну медаль на Олімпійських іграх. Вона є одним з головних претендентів на перемогу в загальному заліку Кубка світу в сезоні 2022-2023.

5 запитань, що часто задаються про Інгрід-Ланнмарк Тандреволл

  1. Коли народилася Інгрід-Ланнмарк Тандреволл?
  2. Які її найкращі результати на чемпіонатах світу?
  3. Які її найкращі результати на Олімпійських іграх?
  4. Хто її хлопець?
  5. Які її плани на майбутнє?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *