Брошнівське професійно-технічне училище № 9: Історична подорож освітнього закладу

Зародження та Формування


Брошнівське професійно-технічне училище № 9, розташоване вмальовничому селищі Брошнів-Осада, що на Івано-Франківщині, має славну історію, яка сягає корінням у середину минулого століття. Створене згідно з наказом № 18 лісокомбінату «Осмолода» та Чернівецького обласного управління професійно-технічної освіти від 5 травня 1945 року, училище розпочало свій шлях, відповідаючи на попит у підготовці кваліфікованих кадрів для місцевої промисловості.

Перетворення та Розквіт


Головною місією училища в роки свого заснування була підготовка спеціалістів для будівельної галузі. У 1960 році, згідно з постановою Укрпромради № 60 від 2 лютого, воно отримало назву Брошнівське ремісниче училище № 5, що відображало його спеціалізацію. Однак у 1962 році, наказом начальника Чернівецького міжобласного управління професійно-технічної освіти від 3 липня, училище було перейменовано в Брошнівське міське будівельне професійно-технічне училище № 5, підкреслюючи його важливу роль у підготовці будівельників для регіону. Ця назва залишалася актуальною до 1963 року, коли, згідно з наказом від серпня того ж року, училище стало відомим як Брошнівське міське професійно-технічне училище № 11, відбиваючи розширення його навчальних програм.

Інфраструктура та Зростання


У 1967 році було завершено будівництво клубу для Брошнівського професійно-технічного училища № 9. Цей новий об’єкт став центром культурного та соціального життя училища, забезпечуючи місце для проведення різноманітних заходів, святкувань та зустрічей. У 1968-1969 роках добудували спортзал, який розширив спортивні можливості учнів училища, сприяючи їхньому фізичному розвитку та покращенню здоров’я. Навчальний корпус, збудований у цей же період, забезпечив додаткові простори для навчання, лабораторних робіт та практичних занять. Майстерні, збудовані в цей час, стали невід’ємною частиною навчального процесу, надаючи учням можливість набувати практичних навичок у своїх обраних спеціальностях.

Розвиток та Сучасне Стан


Училище зросло як навчальний заклад, даючи професійну освіту поколінням молодих людей. Воно стало важливою частиною освітньої системи регіону, отримуючи визнання за якість підготовки спеціалістів. Сьогодні Брошнівське професійно-технічне училище № 9 залишається сучасним навчальним закладом, який готує учнів до успішної кар’єри в різних галузях. Воно пропонує широкий спектр спеціальностей, включаючи будівельні, механічні, електричні та інші, щоб задовольнити потреби місцевого ринку праці та побажання учнів.

Висновок


З моменту свого заснування у 1945 році Брошнівське професійно-технічне училище № 9 пройшло довгий шлях розвитку, перетворень та зростання. Воно стало важливим центром професійної освіти, готуючи кваліфіковані кадри для регіону. Сьогодні училище продовжує забезпечувати якісну освіту, готуючи учнів до успішного працевлаштування та забезпечуючи їх необхідними знаннями та навичками для досягнення успіху в обраній професії.

Часті запитання:  1. Які спеціальності пропонує Брошнівське професійно-технічне училище № 9?

  2. Чи є в училищі гуртожитки для учнів?

  3. Який процес прийому до Брошнівського професійно-технічного училища № 9?

  4. Які перспективи працевлаштування після закінчення училища?

  5. Які можливості для розвитку та самореалізації існують для учнів училища?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *