iPhone та NFC: огляд сумісних моделей

Що таке NFC на iPhone?

NFC (Near Field Communication) – це бездротова технологія, яка дозволяє обмінюватися даними між пристроями на коротких відстанях. На iPhone NFC може використовуватися для безконтактних платежів, передачі файлів та інших функцій.

iPhone-моделі з NFC

Не всі моделі iPhone підтримують технологію NFC. Спочатку NFC з’явився на iPhone 6 та iPhone 6 Plus. Пізніше Apple розширила цю можливість на новіших моделях iPhone.

Список iPhone моделей з NFC

 • iPhone 6 та iPhone 6 Plus
 • iPhone 6S та iPhone 6S Plus
 • iPhone 7 та iPhone 7 Plus
 • iPhone 8 та iPhone 8 Plus
 • iPhone X
 • iPhone XR
 • iPhone XS та iPhone XS Max
 • iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max
 • iPhone SE (2020)
 • iPhone 12, 12 mini, 12 Pro та 12 Pro Max

Як використовувати NFC на iPhone?

Для використання NFC на iPhone, вам може знадобитися додаток відповідного сервісу, наприклад, Apple Pay для безконтактних платежів. Також, ви можете використовувати NFC для парування аудіоаксесуарів, передачі даних та інших дій.

Тепер, коли ви знаєте, на яких моделях iPhone підтримується NFC, ви можете використовувати цю бездротову технологію для різних цілей, від оплати товарів до обміну даними між пристроями. Насолоджуйтеся новими можливостями, які вам надає NFC на iPhone!

Часто задавані запитання:

 1. На яких моделях iPhone відсутня підтримка NFC?
 2. Які сервіси можна використовувати з NFC на iPhone?
 3. Чи можна створити власні NFC-теги для iPhone?
 4. Чи безпечно використовувати NFC на iPhone для платежів?
 5. Чи можливе використання NFC на iPhone з іншими смартфонами на Android?

Про інтеграцію NFC технології на iPhone

iPhone – це серія смартфонів, розроблених та вироблених корпорацією Apple. З випуском нових моделей iPhone, часто виникає питання про присутність певних функцій і технологій, таких як NFC.

NFC (Near Field Communication) – це бездротова технологія, яка дозволяє безконтактний обмін даними між пристроями на відстані до 4 см. Серед можливостей цієї технології – здійснення безготівкових платежів, з’єднання з бездротовими пристроями та ідентифікація користувача.

Перша модель iPhone, яка отримала підтримку NFC, була iPhone 6, представлений у 2014 році. З його допомогою користувачі могли здійснювати платежі через Apple Pay, безпосередньо зі своїх смартфонів. Пізніше ця технологія також була інтегрована в інші моделі iPhone, такі як iPhone 7, iPhone 8, iPhone X та новіші випуски.

За допомогою NFC на iPhone, користувачі можуть здійснювати швидкі безконтактні платежі в магазинах, ресторанах, а також проводити інші дії, які вимагають безпосереднього з’єднання з іншими пристроями. Завдяки постійній підтримці оновлень в операційній системі iOS, функціональні можливості NFC на iPhone продовжують розширюватись.

У загальному, підтримка NFC на iPhone відкриває нові можливості для користувачів у сфері безконтактних операцій та спрощує їх повсякденне використання смартфона. Apple продовжує покращувати цю технологію та забезпечувати її наявність у нових моделях iPhone, роблячи їх ще більш функціональними та зручними для користувачів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *