Загальна інформація

Суперкубок Фарерських Островів з футболу – одноматчевий турнір, який проводиться на початку кожного сезону між чемпіоном Фарерських Островів попереднього сезону та володарем кубка Фарерських Островів.

Історія

Суперкубок Фарерських Островів був заснований у 2007 році. Першим володарем трофею став клуб Б-36 Торсхавн, який переміг у матчі проти КФЙ Вікінгур.

Розіграш 2017 року

11-й розіграш суперкубка відбувся 4 березня 2017 року на стадіоні Тофtir у Торсхавні. У матчі зустрілися чемпіон Фарерських Островів сезону 2016 року Вікінгур та володар кубка Фарерських Островів Клаксвік.

Матч

Матч був напруженим і завершився з рахунком 2:0 на користь Вікінгура. Голи забили Клейтон Соза (33') і Арни Тролландер (89').

Склад команд

Вікінгур:

  • Воротар: Торан Ханссен
  • Захисники: Федір Грінгард, Торслейфур Тріггвасон, Евен Хансен, Арі Люттерніс
  • Півзахисники: Клейтон Соза, Арні Тролландер, Маріанс Лаурідсен, Сверір Бломквіст
  • Нападники: Арі Йонсен, Самсон Едвардсен

Клаксвік:

  • Воротар: Юстус Хелгасон
  • Захисники: Унасісен Якобсен, Бардур Ольсен, Монс Фрей Бардурсен, Доні Фрейр Аврахамсен
  • Півзахисники: Антон Грейм Ларсен, Одмар Фамбю, Аттіла Абрахамсен, Андерс Кнудсен
  • Нападники: Патрік Дабак, Клінт Йол

Суперкубок Фарерських Островів з футболу 2017 року виграв Вікінгур. Для команди це був п'ятий суперкубок у їхній історії.

Часті запитання

  1. Хто переміг у суперкубку Фарерських островів 2017 року?
  2. Яким був рахунок у матчі?
  3. Хто забив голи у матчі?
  4. Коли відбувся матч?
  5. На якому стадіоні відбувся матч?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *