Історія

Корпорасьйон Депортіва Індепендьєнте Медельїн (ісп. Corporación Deportiva Independiente Medellín), відомий як Індепендьєнте Медельїн (ісп. Independiente Medellín), — колумбійський професійний футбольний клуб з міста Медельїн, заснований 5 квітня 1913 року.

Заснування та ранні роки

Клуб заснував гурт молодих людей у районі Ла Канделарія міста Медельїн. Першим президентом клубу став Енріке Велес. Назва "Індепендьєнте" була вибрана на честь клубу "Індепендьєнте" з Буенос-Айреса, Аргентина. Перший матч команда провела 12 жовтня 1913 року проти клубу "Уніон".

Перші трофеї та успіхи

У 1955 році Індепендьєнте Медельїн виграв свій перший чемпіонський титул Колумбії. У наступні роки клуб виграв ще чотири чемпіонських титули (1957, 2002, 2004 та 2016). Клуб також здобув два титули Копа Колумбія (1989, 2019) та Суперлігу Колумбії (2016).

Міжнародні виступи

Індепендьєнте Медельїн брав участь у багатьох міжнародних турнірах. У Кубку Лібертадорес клуб доходив до фіналу двічі (1980, 1995), але обидва рази програвав аргентинським клубам. У Південноамериканському кубку команда доходила до півфіналу (1998, 2016).

Стадіон

Домашній стадіон Індепендьєнте Медельїн — Атанасіо Хірардот, який вміщує 44 922 глядачі. Стадіон був відкритий у 1953 році і є одним із найбільших у Колумбії.

Власники та фінансування

Власниками Індепендьєнте Медельїн є група колумбійських бізнесменів. Основним джерелом фінансування клубу є доходи від продажу квитків, спонсорських угод та прав на трансляцію матчів.

Зіркові гравці

За свою історію Індепендьєнте Медельїн мав багатьох зіркових гравців, серед яких:

  • Іван Рене Валенсіано
  • Карлос Вальдеррама
  • Хайме Морено
  • Леонель Альварес
  • Джексон Мартінес

Індепендьєнте Медельїн — один із найсильніших та найпопулярніших футбольних клубів у Колумбії. Клуб має багату історію, виграв багато трофеїв і виступав на міжнародній арені. Індепендьєнте Медельїн продовжує бути одним із провідних клубів Південної Америки.

Поширені запитання

  1. Коли був заснований Індепендьєнте Медельїн?
  2. Скільки чемпіонських титулів Колумбії виграв Індепендьєнте Медельїн?
  3. На якому стадіоні проводить домашні матчі Індепендьєнте Медельїн?
  4. Хто є найкращим бомбардиром в історії Індепендьєнте Медельїн?
  5. Які найбільші міжнародні успіхи має Індепендьєнте Медельїн?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *