Алла Василівна Гресь: Життя, присвячене спорту

Професійні досягнення

Алла Гресь – українська хокеїстка на траві та тренерка з ігрових видів спорту, яка залишила помітний слід у світі спорту. Вона народилася 13 березня 1952 року в місті Сіверськ, УРСР. Її спортивний шлях розпочався з хокею на траві, де вона досягла значних успіхів.

 • У складі збірної УРСР Алла Гресь неодноразово ставала чемпіонкою та призеркою всесоюзних змагань.
 • У 1972 році вона увійшла до складу збірної СРСР, яка виборола бронзові медалі на чемпіонаті світу в Шотландії.
 • У 1976 році Алла Гресь була учасницею Олімпійських ігор у Монреалі, де збірна СРСР посіла четверте місце.

Тренерська кар’єра

Після завершення ігрової кар’єри Алла Гресь перейшла на тренерську роботу. Вона виховала цілу плеяду талановитих українських хокеїсток, які здобували перемоги на міжнародних змаганнях. У 1986 році їй було присвоєно почесне звання “Заслужений тренер України”.

У 2002 році Алла Гресь заснувала жіночий футбольний клуб “Атекс-СДЮШОР №16”. Під її керівництвом команда домоглася значних успіхів, ставши неодноразовим чемпіоном та призером чемпіонату України. Алла Гресь також очолювала жіночу збірну України з футболу, яка під її керівництвом вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи у 2009 році.

Особисті якості

Алла Гресь – не тільки видатний тренер і спортсменка, а й сильна особистість. Вона відрізняється рішучістю, цілеспрямованістю та невичерпною енергією. Вона вміє мотивувати та надихати своїх гравців, створюючи в команді атмосферу взаємної поваги та підтримки.

Алла Гресь – прекрасний приклад того, як людина, яка любить спорт, може досягти великих висот і зробити справжній внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні. Вона є взірцем для багатьох молодих спортсменів, які прагнуть досягти успіху у своїй кар’єрі.

Нагороди та відзнаки

За свої значні досягнення Алла Гресь була удостоєна багатьох нагород і відзнак:

 • У 1986 році їй було присвоєно звання “Заслужений тренер України”
 • У 1987 році її нагородили орденом “Знак Пошани”
 • У 2002 році вона стала лауреатом Всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття” в номінації “За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту”
 • У 2011 році Аллі Гресь присвоєно звання “Герой України” з врученням ордена Держави

Висновок

Алла Гресь – легендарна українська спортсменка та тренер, яка досягла видатних успіхів в хокеї на траві та футболі. Вона є прикладом того, як людина, яка любить спорт, може досягти великих висот і зробити справжній внесок у розвиток фізичної культури і спорту. Алла Гресь – надихає і мотивує багатьох молодих спортсменів, які прагнуть досягти успіху у своїй кар’єрі.

Часті запитання:

 1. Коли народилася Алла Гресь?
  13 березня 1952 року
 2. Яких успіхів Алла Гресь досягла в хокеї на траві?
  Вона була багаторазовою чемпіонкою та призеркою всесоюзних змагань, бронзовим призером чемпіонату світу 1972 року та учасницею Олімпійських ігор 1976 року.
 3. Яких успіхів Алла Гресь досягла в тренерській кар'єрі?
  Вона є заслуженим тренером України, виховала цілу плеяду талановитих українських хокеїсток, а також очолювала жіночий футбольний клуб "Атекс-СДЮШОР №16" та жіночу збірну України з футболу.
 4. Якими особистими якостями відрізняється Алла Гресь?
  Вони є рішучість, цілеспрямованість та невичерпна енергія. Вона вміє мотивувати та надихати своїх гравців, створюючи в команді атмосферу взаємної поваги та підтримки.
 5. Яких нагород та відзнак удостоєна Алла Гресь?
  Вона є лауреатом Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" в номінації "За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту", Героєм України з врученням ордена Держави та удостоєна звання "Заслужений тренер України".

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *