Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Андрій Миколайович Степанов: Естонська Захисна Сила

Талліннський Хлопчик

Андрій Степанов народився в естонській столиці в 1979 році. З ранніх років він виявляв пристрасть до футболу і приєднався до місцевої молодіжної команди «Таллінн». Потім він перейшов до «Флори Таллінн», де швидко зарекомендував себе як талановитий захисник.

Клубна Кар’єра

У 1997 році Степанов дебютував у складі першої команди «Флори». Завдяки своїм вражаючим виступам він став ключовим гравцем. Клуб посів друге місце в Естонській лізі. У 2002 році Степанов разом з командою виграв Кубок Естонії, обігравши ФК «Транс» 2:0 у фіналі.

Міжнародна Кар’єра

Завдяки своїм виступам у клубі Степанов привернув увагу естонських футбольних чиновників. У 2000 році він дебютував у складі національної збірної. У складі збірної Степанов зіграв 42 матчі і забив один гол.

Пізніша Кар’єра

У 2007 році Степанов покинув «Флору Таллінн» і перейшов до «Курессааре», де грав до 2009 року. Після цього він перейшов до «Левадії», але вже через рік повернувся до «Флори Таллінн». У 2011 році він завершив свою кар’єру після 14 років виступів на професійному рівні.

Повернення в «Флору Таллінн»

У 2015 році Степанов повернувся до «Флори Таллінн» у якості асистента тренера. У 2017 році він став головним тренером команди. Потім він привів її до другого місця в Естонській лізі і виграв Кубок Естонії.

Висновок

Андрій Степанов був одним з найкращих естонських футболістів свого покоління. Він був талановитим захисником, який відіграв важливу роль у успіхах «Флори Таллінн» і збірної Естонії. Після завершення своєї кар’єри він став тренером і привів «Флору Таллінн» до кількох трофеїв.

Поширені Запитання

 1. Скільки матчів зіграв Степанов за збірну Естонії?
  Андрій Степанов зіграв 42 матчі за збірну Естонії.
 2. Які трофеї він виграв з «Флорою Таллінн»?
  Степанов виграв Кубок Естонії у 2002 році.
 3. Де Степанов працював після завершення своєї кар’єри?
  Степанов працював асистентом тренера у «Флорі Таллінн», а у 2017 році став головним тренером команди.
 4. Які трофеї він виграв як тренер?
  Степанов виграв Кубок Естонії у 2017 році.
 5. Коли Степанов завершив свою кар’єру?
  Степанов завершив свою кар’єру у 2011 році.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *