Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Роман Борисович Локтіонов: від дитячої мрії до успіхів у дорослому футболі

Роман Локтіонов народився 18 жовтня 1986 року в місті Олександрія Кіровоградської області. З дитинства він захоплювався футболом і мріяв стати професійним гравцем.

Локтіонов розпочав свою кар'єру в дитячо-юнацькій спортивній школі міста Олександрія. Він виступав за юнацькі команди різних вікових категорій, де демонстрував високий рівень гри та результативність.

Після закінчення школи Роман перейшов до дорослого футболу. Він виступав за команди: "Олександрія-2", "Кіровоград", "УФК-Олександрія", "Черкащина-Академія".

За свою кар'єру Локтіонов зіграв у понад 300 матчах у різних турнірах, забивши понад 100 голів. Він є одним із найкращих бомбардирів в історії ФК "Черкащина-Академія".

У складі ФК "Черкащина-Академія" Локтіонов ставав чемпіоном Другої ліги України та володарем Кубка України серед аматорських команд.

Локтіонов також виступав за збірну України серед аматорів. У її складі він брав участь у міжнародних турнірах, де допоміг збірній здобути кілька нагород.

Завершив свою ігрову кар'єру 2021 року, а тренерську почав у 2022 році в ролі помічника головного тренера ФК "Черкащина".

Досягнення Романа Локтіонова:

  • Чемпіон Другої ліги України: 2013/14
  • Володар Кубка України серед аматорських команд: 2012/13
  • Найкращий бомбардир ФК "Черкащина-Академія"

Висновок

Роман Локтіонов є одним із найкращих українських футболістів-аматорів. Він досяг значних успіхів у своїй кар'єрі, ставши чемпіоном Другої ліги України, володарем Кубка України серед аматорських команд та найкращим бомбардиром ФК "Черкащина-Академія". Зараз Роман Локтіонов успішно тренує молоду команду ФК "Черкащина".

Запитання, що часто задаються:

  1. Які досягнення Романа Локтіонова у футболі?
  2. У яких командах грав Роман Локтіонов?
  3. За збірну якої країни виступав Роман Локтіонов?
  4. Які цілі ставить перед собою Роман Локтіонов у тренерській кар'єрі?
  5. Чи є в Романа Локтіонова плани повернутися до ігрової кар'єри?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *