Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

«Случ» — Футбольний клуб з багатою історією

Історія клубу «Случ»

Футбольний клуб «Случ» було засновано у 1992 році в місті Березне Рівненської області. Клуб виступав у 1-й лізі Чемпіонату Рівненської області з футболу. У 2008 році клуб змінив назву на «Случ-Класік».

«Случ» є чотириразовим чемпіоном Рівненської області (1997, 1999, 2001, 2003) та дворазовим володарем Кубка Рівненщини з футболу (2000, 2002). Клуб також виступав у Кубку України, але не зміг подолати перший раунд жодного разу.

Досягнення клубу «Случ»

 • Чотириразовий чемпіон Рівненської області (1997, 1999, 2001, 2003)
 • Дворазовий володар Кубка Рівненщини з футболу (2000, 2002)

Відомі гравці клубу «Случ»

За час існування клубу «Случ» за нього виступало багато видатних футболістів, серед яких:

 • Сергій Закарлюка — виступав за збірну України та низку українських клубів, зокрема «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк) та «Металіст» (Харків).
 • Володимир Єзерський — виступав за збірну України та низку українських клубів, зокрема «Карпати» (Львів) та «Металіст» (Харків).
 • Віталій Пушкуца — виступав за збірну України та низку українських клубів, зокрема «Металіст» (Харків) та «Зоря» (Луганськ).

Поточний стан клубу «Случ»

У 2016 році клуб «Случ» припинив своє існування через фінансові проблеми. У 2020 році клуб було відроджено під назвою «Случ-2020». Клуб виступає у чемпіонаті Рівненської області з футболу.

Перспективи клубу «Случ»

У клубу «Случ» є великі перспективи на майбутнє. Клуб має хорошу інфраструктуру, кваліфікованих тренерів та перспективних гравців. Клуб також має підтримку місцевих органів влади та бізнесу. Все це дозволяє клубу сподіватися на повернення у професійний футбол у найближчому майбутньому.

Висновок

«Случ» — це один з найсильніших футбольних клубів Рівненської області. Клуб має багату історію, багато досягнень та великі перспективи на майбутнє. «Случ» — це клуб, який заслуговує на те, щоб про нього знали далеко за межами Рівненської області.

Питання, що часто задаються

 1. Коли було засновано клуб «Случ»?
  Клуб «Случ» було засновано у 1992 році.
 2. Які досягнення має клуб «Случ»?
  Клуб «Случ» є чотириразовим чемпіоном Рівненської області та дворазовим володарем Кубка Рівненщини з футболу.
 3. Які відомі гравці виступали за клуб «Случ»?
  За клуб «Случ» виступали такі відомі гравці, як Сергій Закарлюка, Володимир Єзерський та Віталій Пушкуца.
 4. Коли клуб «Случ» припинив своє існування?
  Клуб «Случ» припинив своє існування у 2016 році.
 5. Чи існує клуб «Случ» зараз?
  Так, клуб «Случ» був відроджений у 2020 році під назвою «Случ-2020». Клуб виступає у чемпіонаті Рівненської області з футболу.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *