Сергій Корніленко: від зірки білоруського футболу до тренера збірної України

Хто такий Сергій Корніленко?

Сергій Корніленко – колишній білоруський футболіст, який грав на позиції нападника за національну збірну Білорусі та низку білоруських, українських та російських клубних команд.

Ранні роки

Сергій Корніленко народився 14 червня 1983 року у Вітебську (БРСР). У футбол почав грати у віці 6 років, а у 16 років дебютував за клуб "Вітебськ" у Вищій лізі Білорусі.

Кар'єра в клубах

Корніленко виступав за низку білоруських клубів, включаючи "Динамо" (Мінськ), БАТЕ (Борисов) та "Шахтар" (Солігорськ). У 2009 році він перейшов в український клуб "Дніпро" (Дніпропетровськ), де провів 5 сезонів і став одним з лідерів команди. У 2014 році Корніленко перейшов в російський клуб "Кубань" (Краснодар), де провів 2 сезони.

Кар'єра у збірній

Корніленко дебютував у складі збірної Білорусі у 2003 році у віці 20 років. Він став одним з найкращих бомбардирів збірної, забивши 29 голів у 80 матчах. Він представляв свою країну на чемпіонаті світу 2010 року в Південній Африці.

Кар'єра тренера

Після завершення кар'єри футболіста Сергій Корніленко працював помічником тренера у збірній Білорусі. У 2021 році він був призначений головним тренером збірної України.

Висновок

Сергій Корніленко є одним з найбільш відомих білоруських футболістів, який зробив успішну кар'єру в Україні та росії. Він також є одним з найкращих бомбардирів в історії збірної Білорусі. Корніленко є прикладом для багатьох молодих футболістів, які мріють про велику кар'єру.

Найчастіше задавані питання

 • Де народився Сергій Корніленко?
  Відповідь: У Вітебську, БРСР.

 • У яких клубах грав Сергій Корніленко?
  Відповідь: У "Вітебську", "Динамо" (Мінськ), БАТЕ (Борисов), "Шахтар" (Солігорськ), "Дніпро" (Дніпропетровськ), "Кубань" (Краснодар) та інших.

 • Скільки голів забив Сергій Корніленко за збірну Білорусі?
  Відповідь: 29 голів.

 • Які досягнення Сергій Корніленко здобув у своїй кар'єрі?
  Відповідь: Чемпіон Білорусі (3 рази), володар Кубка Білорусі (2 рази), володар Суперкубка Білорусі (2 рази), володар Кубка України (2 рази), володар Суперкубка України (2 рази).

 • Чим Сергій Корніленко займається після завершення кар'єри футболіста?
  Відповідь: Він працює помічником тренера у збірній Білорусі.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *