Друга ліга Австрії: шлях до успіху

Огляд

Друга ліга Австрії, відома як 2. Liga, є другою за рангом професійною футбольною лігою в Австрії. 16 команд змагаються за право виходу до Бундесліги, найвищого дивізіону країни. У цій статті ми розглянемо формат ліги, правила просування та вильоту, а також історію та найкращі команди ліги.

Формат ліги

У Другій лізі Австрії 16 команд грають у круговому турнірі з двома матчами проти кожного суперника. Сезон триває з липня по травень, і кожна команда проводить по 32 матчі. Три очки даються за перемогу, одне очко за нічию і жодного очка за поразку. Команди ранжуються за набраними очками, а в разі рівності очок вирішальними факторами є різниця м'ячів і забиті голи.

Правила просування та вильоту

Переможець Другої ліги Австрії автоматично переходить до Бундесліги. Передостання команда грає перехідні матчі з командою, яка зайняла третє місце в Першій лізі Австрії, третьому за рангом дивізіоні. Переможець цих матчів отримує місце у Другій лізі на наступний сезон. Дві найнижчі команди Другої ліги вилітають до однієї з регіональних ліг Австрії.

Історія

Друга ліга Австрії була заснована в 1974 році. Першим переможцем став клуб "Аустрія" з Відня. З того часу ліга стала важливим трампліном для клубів, які прагнуть потрапити до Бундесліги. Деякі з найвідоміших клубів, які виступали у Другій лізі, включають "Рапід" з Відня, "Штурм" з Граца та "Ред Булл Зальцбург".

Найкращі команди

За всю історію Другої ліги Австрії було чимало видатних команд. Деякі з найкращих клубів ліги включають:

  • "Аустрія" з Відня (11 титулів)
  • "Рапід" з Відня (6 титулів)
  • "Штурм" з Граца (5 титулів)
  • "Ред Булл Зальцбург" (4 титули)
  • "Лінц" (3 титули)

Висновок

Друга ліга Австрії є важливою частиною австрійського футболу. Ліга надає можливість клубам з усієї країни змагатися за місце в Бундеслізі. У Другій лізі Австрії є багато талановитих гравців, які прагнуть досягти успіху в найвищому дивізіоні.

Запитання, що часто задаються

  1. Скільки команд виступає у Другій лізі Австрії?
  2. Який формат ліги?
  3. Які правила просування та вильоту?
  4. Яка команда є найбільш титулованою у Другій лізі Австрії?
  5. Які найкращі команди в історії Другої ліги Австрії?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *