Никица Елавич: від гольового нападника до успішного тренера

Професійна кар'єра

Футбольна кар'єра Никиці Єлавича розпочалася в 2002 році в скромному хорватському клубі "Нервета". Завдяки своїм неймовірним гольовим здібностям, він швидко привернув увагу провідних клубів Хорватії. У 2007 році він перейшов до "Хайдука" зі Спліта, де провів три сезони, забивши 43 голи в 87 матчах. У 2010 році він перейшов до шотландського "Рейнджерса", де провів два сезони, забивши 30 голів у 69 матчах.

Виступи за збірну

За збірну Хорватії Єлавич дебютував у 2009 році. Він був одним з ключових гравців збірної на чемпіонаті Європи 2012 року та чемпіонаті світу 2014 року.

Тренерська кар'єра

Після завершення ігрової кар'єри Єлавич розпочав тренерську кар'єру. У 2018 році він був призначений головним тренером хорватського клубу "Локомотива". Під його керівництвом клуб досяг значного прогресу, посівши третє місце в чемпіонаті та вийшовши до фіналу Кубка Хорватії.

Стиль гри

Як гравець, Єлавич відзначався своєю швидкістю, технікою та гольовим інстинктом. Він був класичним нападником, який міг забивати голи з будь-якої позиції.

Досягнення

  • Чемпіон Хорватії: 2010
  • Володар Кубка Хорватії: 2010
  • Володар Кубка Шотландії: 2011
  • Володар Кубка Хорватії: 2019

Висновок

Никица Єлавич – це колишній хорватський футболіст і нинішній тренер. Він є одним з найкращих бомбардирів в історії збірної Хорватії. Після завершення ігрової кар'єри він розпочав тренерську кар'єру і вже досягнув значних успіхів.

Часті запитання

  1. Де почав свою футбольну кар'єру Никица Елавич?
  2. Які клуби представляв Никица Елавич під час своєї ігрової кар'єри?
  3. Коли Никица Елавич дебютував за збірну Хорватії?
  4. Яких успіхів досяг Никица Елавич як тренер?
  5. Яким стилем гри відзначався Никица Елавич як гравець?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *