Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Колчин Денис Борисович: легенда одеського футболу та бронзовий призер Європи

Денис Колчин: шлях до зірок футболу

Денис Колчин народився в Одесі 13 жовтня 1977 року. Його шлях до професійного футболу розпочався в дитячо-юнацькій спортивній школі "Чорноморець". З ранніх років Денис демонстрував неабиякий талант до гри з м'ячем, відзначаючись своїми швидкісними якостями та вмінням забивати голи.

У 1994 році Колчин увійшов до складу юнацької збірної України, яка посіла третє місце на юнацькому чемпіонаті Європи з футболу. Цей успіх став визнанням таланту Дениса та дав йому можливість заявити про себе на великій футбольній арені.

Денис Колчин у складі "Чорноморця" та "Кривбаса"

У 1995 році Денис Колчин дебютував у складі одеського "Чорноморця" у Вищій лізі України. Захисник швидко став основним гравцем команди, провівши за "моряків" понад 150 матчів. У складі "Чорноморця" Колчин виграв Кубок України в 1999 році та став бронзовим призером чемпіонату України в 2002 році.

У 2003 році Денис Колчин перейшов до криворізького "Кривбаса". У цьому клубі захисник також став одним з ключових гравців, провівши за криворіжців понад 100 матчів. У складі "Кривбаса" Колчин став фіналістом Кубка України в 2005 році та срібним призером чемпіонату України в 2009 році.

Виступи Колчина у збірній України

Також Денис виступав за молодіжну збірну України, у складі якої провів 13 матчів та забив 1 гол.

Завершення ігрової кар'єри

У 2010 році Денис Колчин завершив свою ігрову кар'єру. Після завершення кар'єри гравця Колчин деякий час працював у тренерському штабі "Чорноморця", а також тренером у дитячо-юнацькій школі "Чорноморець".

Денис Колчин: вшанування заслуг

За свої заслуги в футболі Денис Колчин був нагороджений медаллю "За заслуги перед містом" (Одеса) та орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (Україна).

Висновок

Денис Колчин завершив свою професійну кар'єру футболіста в 2010 році, але незважаючи на це продовжує залишатися легендою одеського футболу. Він є володарем багатьох нагород та відзнак, а також був членом збірної України.

5 часто задаваемых вопросов по теме статьи

  1. Какие клубы представлял Денис Колчин за свою карьеру?
  2. Каких успехов достиг Денис Колчин в составе сборной Украины?
  3. Когда Денис Колчин завершил свою игровую карьеру?
  4. За какие заслуги Денис Колчин был награжден медалью "За заслуги перед городом" (Одесса) и орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (Украина)?
  5. Чем занимается Денис Колчин после завершения карьеры футболиста?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *