Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Іван Петрович Марущак: від футбольного тренера до депутата-колабораціоніста

Передісторія

Іван Петрович Марущак народився 25 квітня 1970 року в селі Городок Заліщицького району Тернопільської області. У футбол почав грати у 16 років, виступав за клуби "Нива" (Тернопіль), "Карпати" (Львів), "Динамо" (Київ) та інші. У 1991 році вийшов у вищу лігу чемпіонату України у складі команди "Нива" (Тернопіль). Потім був граючим тренером команди "Закарпаття" (Ужгород).

Футбольна кар'єра

Тренерську кар'єру Іван Марущак розпочав у 2004 році в клубі "Нива" (Тернопіль). Під його керівництвом команда у 2006 році виграла першу лігу чемпіонату України та вийшла до Прем'єр-ліги. У 2007 році "Нива" під керівництвом Марущака посіла 10-е місце у чемпіонаті України. У 2008 році команду було розформовано, і Марущак перейшов до клубу "Карпати" (Львів).

У 2011 році Іван Марущак очолив клуб "Волинь" (Луцьк). У сезоні 2011/2012 років команда під його керівництвом посіла 4-е місце в чемпіонаті України та вперше в своїй історії вийшла до Ліги Європи УЄФА. У наступному сезоні "Волинь" під керівництвом Марущака посіла 5-е місце в чемпіонаті України. У 2014 році команда вилетіла з Прем'єр-ліги.

Політична діяльність

У 2015 році Іван Марущак був обраний депутатом Тернопільської обласної ради від партії "Європейська Солідарність". У раді очолив комісію з питань молодіжної політики та спорту. У 2018 році Марущак був переобраний на другий термін депутатом обласної ради.

Співпраця з росією

У 2014 році Іван Марущак заявив про підтримку анексії Криму росією. За це його було внесено до списку осіб, яким заборонено в'їзд в Україну. У 2015 році Марущак відвідав Москву, де зустрівся з представниками Російського футбольного союзу. За підсумками зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною радою та Російським футбольним союзом.

Співпраця з росією викликала жорстку критику з боку української влади. У 2016 році Марущака було позбавлено звання заслуженого тренера України. У 2017 році його було виключено з партії "Європейська Солідарність".

Висновок

Іван Марущак є одним із найбільш одіозних українських політиків. Його співпраця з росією викликала жорстку критику з боку української влади. У 2016 році він був позбавлений звання заслуженого тренера України, а в 2017 році його виключили з партії "Європейська Солідарність".

Часті запитання

  1. Хто такий Іван Марущак?
  2. Яку посаду обіймає Іван Марущак?
  3. У чому звинувачують Івана Марущака?
  4. Які наслідки для Марущака мала його співпраця з росією?
  5. Чи є в Україні ще політики, які підтримують анексію Криму росією?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *