Осман Букарі: від вулиць Аккри до зірки «Црвеної Звезди»

Заголовки:

 1. Дитинство та юність у столиці Гани

 2. Перші кроки до футбольної слави

 3. Кар'єра в Європі та дебют у збірній Гани

 4. Головні досягнення та нагороди Османа Букарі

 5. Майбутнє ганського нападника

Осман Букарі: від вулиць Аккри до зірки «Црвеної Звезди»

Осман Букарі, талановитий ганський футболіст, що народився на вулицях столиці Аккри, пройшов довгий і нелегкий шлях до вершин європейського футболу. Сьогодні він є одним з провідних нападників сербського клубу «Црвена Звезда», а також членом збірної Гани.

Дитинство та юність у столиці Гани

Осман Букарі народився в Аккрі, місті, яке дихає футболом. З раннього віку він грав у футбол на вулицях, мріючи про велику кар’єру. Його першим клубом став «Грейт Олімпік», одна з найвідоміших команд Гани. У складі «Грейт Олімпік» юний Букарі виграв кілька місцевих турнірів і звернув на себе увагу європейських клубів.

Перші кроки до футбольної слави

У 2017 році Осман Букарі перейшов до словацького клубу «Трентчин». Там він швидко став одним з ключових гравців, забивши 10 голів у 20 матчах. Його виступи привернули увагу бельгійського клубу «Гент», який підписав з ним контракт у 2018 році.

У «Генті» Букарі провів два роки, але не зміг закріпитися в основному складі. Він був відданий в оренду в турецький клуб «Коньяспор», де також не зміг проявити себе. У 2020 році Букарі перейшов в сербський клуб «Црвена Звезда», який став його справжнім домівкою.

Кар’єра в Європі та дебют у збірній Гани

У «Црвеній Звезді» Букарі нарешті розкрив свій потенціал. Він став одним з найкращих бомбардирів сербської Суперліги, забивши 17 голів у 30 матчах у своєму першому сезоні. Його виступи допомогли «Црвеній Звезді» виграти чемпіонат і кубок Сербії. У сезоні 2021/2022 Букарі забив 13 голів у 26 матчах і знову допоміг своєму клубу виграти чемпіонат.

У 2021 році Осман Букарі дебютував у складі збірної Гани. Він був викликаний на Кубок африканських націй 2021, де зіграв у трьох матчах і забив один гол. Букарі також був у складі збірної Гани на чемпіонаті світу 2022 року в Катарі, але не зіграв там жодного матчу.

Головні досягнення та нагороди Османа Букарі

За свою кар’єру Осман Букарі виграв кілька трофеїв на клубному та особистому рівні. Ось деякі з його головних досягнень та нагород:

 • Чемпіон Сербії (2): 2020/2021, 2021/2022
 • Кубок Сербії (2): 2020/2021, 2021/2022
 • Кращий бомбардир сербської Суперліги: 2020/2021

Майбутнє ганського нападника

Осман Букарі ще відносно молодий гравець, тому у нього є велике майбутнє у футболі. Його виступи за «Црвену Звезду» та збірну Гани привернули увагу багатьох європейських клубів. У найближчі роки Букарі може перейти до одного з топ-клубів Європи.

Запитання, що часто задаються по темі статті:

 1. Скільки голів забив Осман Букарі за "Црвену Звезду"?
 2. В якому віці Осман Букарі дебютував у складі збірної Гани?
 3. Які трофеї вигравав Осман Букарі за свою кар'єру?
 4. У яких клубах виступав Осман Букарі до "Црвеної Звезди"?
 5. Яке майбутнє Османа Букарі у футболі?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *