Володимир Возний: Зірка українського футболу

Захисник із залізною волею

Володимир Возний народився 26 травня 1974 року в Києві, Україна. Він був вихованцем київського "Динамо" і дебютував у першій команді клубу в 1992 році. Возний швидко став одним із провідних захисників українського футболу, завоювавши з "Динамо" сім титулів чемпіона України та чотири Кубки України.

Збірна України

У складі збірної України Возний дебютував у 1996 році і виступав за неї до 2006 року. Він був учасником чемпіонату світу 2006 року в Німеччині, де Україна дійшла до чвертьфіналу.

Сміливий лідер

Возний вирізнявся сміливим та наполегливим стилем гри. Він був відмінним читачем гри та чудово виконував підкати. Завдяки своїй фізичній силі та вмінню працювати у відборі, Возний став одним із кращих захисників українського футболу.

Міжнародний успіх

Возний також досяг великих успіхів у єврокубках. Він виграв Кубок кубків УЄФА у 1998 році та Суперкубок УЄФА у 2002 році у складі "Динамо" Київ.

Тренерська кар'єра

Після завершення ігрової кар'єри, Возний зайнявся тренерською діяльністю. Він працював тренером у "Динамо" Київ" та "Чорноморці", а в 2021 році був призначений головним тренером молодіжної збірної України U-21.

Незмінне ім'я українського футболу

Володимир Возний – одна з найзнаковіших постатей в історії українського футболу. Він був талановитим футболістом, успішним тренером і справжнім лідером. Возний залишив яскравий слід в українському футболі і назавжди ввійшов в історію як один із кращих захисників за всю історію української збірної.

Часто задавані питання

  1. Які найбільші досягнення Володимира Возного у футболі?
  2. Яким стилем гри був відомий Возний?
  3. Коли Возний дебютував у складі збірної України?
  4. Скільки матчів зіграв Возний за збірну України?
  5. Які клуби тренував Возний після завершення ігрової кар'єри?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *