Фредерік Веселі: Швейцарський футболіст в албанській збірній


Біографія

20 листопада 1992 року в Ренесі, Швейцарія, народився Фредерік Веселі, майбутній швейцарсько-албанський футболіст, який згодом став сенсацією на футбольних полях. Юний Фредерік, з ранніх років захоплений футболом, розпочав свою спортивну кар'єру у місцевій команді FC Renens у 2000 році. Його природний талант до гри з м'ячем, швидкість і майстерність швидко привернули увагу футбольних скаутів. У 2009 році, всього в 16 років, він перейшов до молодіжної команди відомого швейцарського клубу «Янг Бойз», відкривши нову сторінку у своєму футбольному житті.

Клубна кар'єра

У 2011 році Веселі розпочав свою професійну кар'єру і став членом основного складу «Янг Бойз». Його дебют відбувся в сезоні 2011-2012 рр., і він швидко став невід'ємною частиною команди. З «Янг Бойз» Веселі досяг значних успіхів, вигравши Суперлігу Швейцарії в сезоні 2017-2018 рр. та Кубок Швейцарії в сезонах 2017-2018 рр. та 2019-2020 рр. Всього за швейцарський клуб він провів 183 матчі та забив 11 голів.

У 2020 році Веселі покинув Швейцарію і перейшов до турецького клубу «Етіф Карагюмрюк». У турецькій Суперлізі він провів два сезони, відзначившись впевненою грою та професіоналізмом. Всього за «Етіф Карагюмрюк» він зіграв 61 матч та забив 4 голи, ставши одним із ключових гравців команди.

Кар'єра в збірній

На міжнародній арені Веселі представляє збірну Албанії. У 2015 році він отримав албанське громадянство і дебютував у збірній в матчі відбору до чемпіонату Євро-2016 проти Вірменії. З того часу він став постійним гравцем основи збірної і виступав на чемпіонаті Євро-2016 у Франції. На сьогоднішній день Веселі провів за збірну Албанії 45 матчів та забив 3 голи, що свідчить про його важливу роль у команді.

Ігровий стиль

Фредерік Веселі відомий своєю універсальністю на футбольному полі. Він є класними захисником, який може грати як на правій, так і на лівій стороні захисту. Веселі відрізняється міццю, швидкістю та вмінням підтримувати атаки. Він також володіє потужним ударом, який не раз допомагав команді забивати вирішальні голи.

Індивідуальні нагороди

За свою кар'єру Веселі здобув ряд індивідуальних нагород. У сезоні 2016-2017 років він був визнаний найкращим захисником чемпіонату Швейцарії, а в сезоні 2018-2019 років отримав нагороду найкращого гравця чемпіонату Швейцарії. Ці нагороди свідчать про високий клас гри Веселі та його важливу роль в успіхах його команд.

Часті запитання

  1. Яка позиція на полі Фредеріка Веселі?
  2. В яких клубах він грав протягом своєї кар'єри?
  3. Коли Веселі отримав албанське громадянство?
  4. Скільки матчів він провів за збірну Албанії?
  5. Які індивідуальні нагороди здобув Веселі за свою кар'єру?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *