Суперкубок Закарпатської області з футболу: історія, правила та значення

У світі спорту, де панує дух змагання та прагнення до перемоги, кубкові турніри займають особливе місце. Вони є кульмінацією сезону, випробуванням сил кращих команд і справжнім святом для вболівальників. Одним з таких турнірів є Суперкубок Закарпатської області з футболу, що проводиться під егідою Федерації футболу Закарпаття (ФФЗ). У цій статті ми здійснимо подорож в історію Суперкубка, розглянемо його правила та дізнаємося про його значення для розвитку футболу в регіоні.

Історична довідка

Суперкубок Закарпатської області був заснований у 2008 році з метою популяризації футболу в регіоні, підвищення рівня спортивної майстерності гравців та організації культурного дозвілля населення. Перший розіграш турніру відбувся того ж року, і переможцем стала команда "Мункач" з Мукачева. З того часу Суперкубок проводиться щорічно, за винятком 2020 року, коли він був скасований через пандемію COVID-19.

Правила проведення

У матчі за Суперкубок Закарпатської області грають володар кубка та чемпіон області попереднього сезону. У випадку, якщо кубок і чемпіонат виграла одна команда, то в Суперкубку грають чемпіон і фіналіст кубка. Матч проводиться на стадіоні, визначеному ФФЗ, зазвичай це є головна футбольна арена Закарпатської області – стадіон "Авангард" в Ужгороді. Гра складається з двох таймів по 45 хвилин. У разі нічиєї в основний час призначається два додаткових тайми по 15 хвилин. Якщо і після цього переможець не визначений, то проводиться серія пенальті.

Значення Суперкубка

Суперкубок Закарпатської області має велике значення для розвитку футболу в регіоні. Він є престижним трофеєм, який прагне здобути кожна команда, адже перемога в Суперкубку свідчить про високий рівень спортивної майстерності та є показником успішного сезону. Крім того, Суперкубок є хорошим стимулом для молодих футболістів, які мають можливість проявити себе в матчі з найсильнішими командами області.

Суперкубок Закарпатської області також є важливою подією в спортивному календарі регіону. Він привертає увагу вболівальників, ЗМІ та спонсорів, що сприяє популяризації футболу та залученню нових інвестицій у цей вид спорту. Таким чином, Суперкубок виконує важливу роль у розвитку футбольної інфраструктури та підготовці талановитих футболістів, які в майбутньому можуть прославити Закарпатську область на всеукраїнському та міжнародному рівні.

Висновок

Суперкубок Закарпатської області з футболу є важливим спортивним змаганням, що сприяє розвитку футболу в регіоні, підвищенню рівня спортивної майстерності гравців та організації культурного дозвілля населення. Турнір привертає увагу вболівальників, ЗМІ та спонсорів, що сприяє популяризації футболу та залученню нових інвестицій у цей вид спорту.

Часто задавані питання

 • Коли був заснований Суперкубок Закарпатської області з футболу?
  Суперкубок Закарпатської області з футболу був заснований у 2008 році.

 • Де проводиться матч за Суперкубок Закарпатської області?
  Матч за Суперкубок Закарпатської області проводиться на стадіоні "Авангард" в Ужгороді.

 • Скільки триває матч за Суперкубок Закарпатської області?
  Матч за Суперкубок Закарпатської області триває 90 хвилин, що складається з двох таймів по 45 хвилин. У разі нічиєї в основний час призначається два додаткових тайми по 15 хвилин. Якщо і після цього переможець не визначений, то проводиться серія пенальті.

 • Хто може брати участь у матчі за Суперкубок Закарпатської області?
  У матчі за Суперкубок Закарпатської області грають володар кубка та чемпіон області попереднього сезону. У випадку, якщо кубок і чемпіонат виграла одна команда, то в Суперкубку грають чемпіон і фіналіст кубка.

 • Який приз отримує переможець матчу за Суперкубок Закарпатської області?
  Переможець матчу за Суперкубок Закарпатської області отримує перехідний приз на один рік.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *